Sicilim alındığını nasıl öğrenirim?

Arkadaşlar gece ortası ama olsun güncelleme yapayım. Bugün beni fake bir hesaptan ekledi. Onun olduğunu bilmiyordum. Sesli arama başlattı yine kayıttaydım. Babasının hasta ve maddi durumunun olmadığını eğer şikayet eder isem bana asla hakkını helal etmeyeceğini söyledi. Ve o dosyam elinde cümlesini de beni korkutmak için söylemiş elinde de bir şey yokmuş :D. Hangi suçlar ile şikayet etme hakkına sahibim. İstediğim kadar tazminat alabilir miyim?

Arkadaşlar gece ortası ama olsun güncelleme yapayım. Bugün beni fake bir hesaptan ekledi. Onun olduğunu bilmiyordum. Sesli arama başlattı yine kayıttaydım. Babasının hasta ve maddi durumunun olmadığını eğer şikayet eder isem bana asla hakkını helal etmeyeceğini söyledi. Ve o dosyam elinde cümlesini de beni korkutmak için söylemiş elinde de bir şey yokmuş :D. Hangi suçlar ile şikayet etme hakkına sahibim. İstediğim kadar tazminat alabilir miyim?
Şunu diyeyim Türkiyede mahkemelerde sürünmeye hiç gerek yok. Çok yavaş isliyor zulüm oluyor. Tazminattan alacağın parayı davaya harcarsın.

Eskiden sevgili olduğum birisini 1-2 gün önce Discord'dan Ark sildim. Fakat buna rağmen sicilin bayağı kabarıkmış dosyan elimde tarzında şeyler söyledi. Bende bunları kayı da aldım. Beni şikayet mi ettin vs dedim. O da şikayet etmeme gerek yok dosyan elimde diyerek güldü benimle sakın bir daha uğraşma seni yakarım tarzında söyledi sonra da yüzüme kapattı Discord'dan da engelledi. Ben 18 yaşında değilim o da değil. Bunu yaptığını nasıl öğrenirim yakınım polis diye tehditler etti. Ben de bunları video ile kayıt altına aldım. Kendi e-Devlet'ime de baktım bir şey göremedim.
kARdeŞİm adREsiN eLiMde. :D İnanma böyle şeylere. Hemde elinde olsa ne yapacakmış. Köşeye bir şeyler mi yazacakmış.

Konu dışı olursa lütfen mesajımı şikayet etmeyin veya kaldırmayın çünkü bu söyleyeceğim şeyler yüzünden başıma böyle şeyler geliyor. Gülebilirsiniz belki ama hiç arkadaşım yok. Bugün o kız yeni sevgili yaptığında bile durmadan ağladım gülüp geçmem gerekirken. Dosyamı ne için aldığımı sormama bile müsaade etmeden suratıma kapattı ve hala arada istek atıp bir şeyler söyleyip bir şeyler sorup gidiyor. Okulumda ki kızlarla konuşmaya kavga mevzuları yüzünden çekiniyorum. Çevremde ki insanlarla da nasıl tanışırım bilmiyorum. Tek adresim Discord. Burada da mutlu olmak isterken yeri geliyor küfür yiyorum yeri geliyor böyle tehditler yiyorum bundan korkup kaçmak istiyorum ama yine dönüyorum. En kötüsü de o kız sanaldan +18 şeyler yapmasına rağmen ben hala seviyesiz gibi onu izliyorum. Oyun oynayayım unuturum diyorum ama oyunu Full ekrandan çıkartıp aktif mi diye bakıyorum. Seslere gidip gidip 5-10 dakika da bir o var mı diye kontrol edip yaptığım şeye geri dönüyorum. Gerçekten unutmak için birilerini bulmam gerek. Ve o kız bunları ailesinden habersizce açtığı hesabından yapıyor. Asıl hesabı bomboş gibi gösterip ailesine ise ben temizim rolü yapıyor fakat görüpte söyleyemediğim çok şey var. Yoksa bende meraklısı değilim Discord kullanmaya.

Akrabam polis dedi zaten bana. Ondan aldığını ve sakladığını söyledi.
Yaşın 13 den fazla mı? Değilse bir şey olmaz. 13 den fazlaysa hiç olmaz.

Yani şantaj yaparken yapıyor sonra olaylar ciddileşince hemen geri adım atıyor. Bence engellemelisin.

1645260134796.png

Not: Bu arada 8 yıla kadar süren var yani sen onu 18 yaş üstü olunca da şikayet edebilirsin. Tabii 9 yaşında değilse :D

Geri
Yukarı