Sicilim alındığını nasıl öğrenirim?

518385

Hectopat
Eskiden sevgili olduğum birisini 1-2 gün önce Discord'dan Ark sildim. Fakat buna rağmen sicilin bayağı kabarıkmış dosyan elimde tarzında şeyler söyledi. Bende bunları kayı da aldım. Beni şikayet mi ettin vs dedim. O da şikayet etmeme gerek yok dosyan elimde diyerek güldü benimle sakın bir daha uğraşma seni yakarım tarzında söyledi sonra da yüzüme kapattı Discord'dan da engelledi. Ben 18 yaşında değilim o da değil. Bunu yaptığını nasıl öğrenirim yakınım polis diye tehditler etti. Ben de bunları video ile kayıt altına aldım. Kendi e-Devlet'ime de baktım bir şey göremedim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Eskiden sevgili olduğum birisini 1-2 gün önce Discord'dan Ark sildim. Fakat buna rağmen sicilin bayağı kabarıkmış dosyan elimde tarzında şeyler söyledi. Bende bunları kayı da aldım. Beni şikayet mi ettin vs dedim. O da şikayet etmeme gerek yok dosyan elimde diyerek güldü benimle sakın bir daha uğraşma seni yakarım tarzında söyledi sonra da yüzüme kapattı Discord'dan da engelledi. Ben 18 yaşında değilim o da değil. Bunu yaptığını nasıl öğrenirim yakınım polis diye tehditler etti. Ben de bunları video ile kayıt altına aldım. Kendi e-Devlet'ime de baktım bir şey göremedim.
Gerçekten inandınız mı buna? Discord'dan bilgilerinizi paylaşmadıysanız büyük ihtimal blöf yapıyor. 7. sınıfa giden bir çocuk beni DDoS ile tehdit etmişti geçen gün özür diledi. Discord gibi bir çöplükten uzaklaşın derim.

Allah aşkına ne yapabilir ? Dosyalar elimde dediği an koptum zaten. Şöyle bir şey olucak galiba ? ;
-Ben bu şahıstan şikayetçiyim ?
+Neden ?
-Çünkü arkadaşlıktan çıkardı.
(!)
Siz ona bir şey yapmadıysanız hiç bir şey olmaz. Affedersiniz ama birazcık kafanızı çalıştırsanız şuna inanmazsınız yani.

İyi güldüm. Özel hayatın gizliliğini ihmal etme, devlet memurunun görevi ve yetkisini kötüye kullanma, şantaj, tehdit.
Dua edin de şikayet etsin. :D

(Bknz: Blöf -karşısındakini yanıltmak, yıldırmak, başka türlü davrandırmak için söylenen gerçekdışı söz ya da takınılan aldatıcı, yanıltıcı tavır.karşısındakini yanıltmak ya da korkutmak, bir şeyden caydırmak için gerçek olmayan söz söylemek, aldatıcı bir tavır takınmak, zayıfken, güçsüzken güçlüymüş gibi görünerek gerçek durumunu gizlemek. )

Gerçekten inandınız mı buna? Discord'dan bilgilerinizi paylaşmadıysanız büyük ihtimal blöf yapıyor. 7. sınıfa giden bir çocuk beni DDoS ile tehdit etmişti geçen gün özür diledi. Discord gibi bir çöplükten uzaklaşın derim.

Birincisi arkadaş bulmak benim için gerçekten zor. İkincisi ise benim Instagram'ım ve Snapchat'im var.

Instagram ve Snapchat gibi platformlardan siciliniz gibi özel verilerinize ulaşması mümkünatın dışında bir durum. Böyle yerlerden özel verileri alabilmesi için polis falan olması gerekiyor. Şantaj tamamen. Akrabasını, yakınını devlet çalışanı olarak tanıtması zaten...

Konu dışı olursa lütfen mesajımı şikayet etmeyin veya kaldırmayın çünkü bu söyleyeceğim şeyler yüzünden başıma böyle şeyler geliyor. Gülebilirsiniz belki ama hiç arkadaşım yok. Bugün o kız yeni sevgili yaptığında bile durmadan ağladım gülüp geçmem gerekirken. Dosyamı ne için aldığımı sormama bile müsaade etmeden suratıma kapattı ve hala arada istek atıp bir şeyler söyleyip bir şeyler sorup gidiyor. Okulumda ki kızlarla konuşmaya kavga mevzuları yüzünden çekiniyorum. Çevremde ki insanlarla da nasıl tanışırım bilmiyorum. Tek adresim Discord. Burada da mutlu olmak isterken yeri geliyor küfür yiyorum yeri geliyor böyle tehditler yiyorum bundan korkup kaçmak istiyorum ama yine dönüyorum. En kötüsü de o kız sanaldan +18 şeyler yapmasına rağmen ben hala seviyesiz gibi onu izliyorum. Oyun oynayayım unuturum diyorum ama oyunu Full ekrandan çıkartıp aktif mi diye bakıyorum. Seslere gidip gidip 5-10 dakika da bir o var mı diye kontrol edip yaptığım şeye geri dönüyorum. Gerçekten unutmak için birilerini bulmam gerek. Ve o kız bunları ailesinden habersizce açtığı hesabından yapıyor. Asıl hesabı bomboş gibi gösterip ailesine ise ben temizim rolü yapıyor fakat görüpte söyleyemediğim çok şey var. Yoksa bende meraklısı değilim Discord kullanmaya.
Instagram ve Snapchat gibi platformlardan siciliniz gibi özel verilerinize ulaşması mümkünatın dışında bir durum. Böyle yerlerden özel verileri alabilmesi için polis falan olması gerekiyor. Şantaj tamamen. Akrabasını, yakınını devlet çalışanı olarak tanıtması zaten...

Akrabam polis dedi zaten bana. Ondan aldığını ve sakladığını söyledi.

Geri
Yukarı