Şiddete Uğramış Bir Köpek

Baya küçüktüm, kediye balık kafalarını çöpün yanına koyarak temiz bir kapta vermiştim. Camiden çıkan 40'lı yaşlarda bir adam kediye tekme atıp yemeğini de çöpe atmıştı. Ben ağlayarak eve koşuncada babam o adamı dövmüştü. :D Şuan önümde öyle bir olay yaşansa şahısı kimse elimden alamaz. Kimse şiddet muhabbeti yapmasın o hayvana şiddet uygularsa ben de ona uygularım.

İnsan mıydı en üstün canlı?
İnsan görünüşü itibari ile en üstün varlık değildir, insan yaradılış sebebi ile en üstün varlıktır. Ne insanlar var görünüşü insan ama hareketleri insanlık ile alakası yok. Hayvan sessiz kuldur ve ona zulmeden ondan daha aşağı olacaktır zamanı geldiğinde. Kim bilir belki de zamanı geldiğinde zulmeden hayvan olacaktır, zulüm gören insan.

Umarım ölümden sonra öbür taraf vardır da bu şerefsizler cezalarını gerçek anlamda çekerler. Aklıma gelen tüm küfürleri saydırdım ve deşarj oldum, bunu yapanın çoluğu çocuğu tüm sevdiklerinin kulağını çınlattık gece gece..

İnanmadığım bir şeye katılamayacağım fakat bu insan müsveddelerinin aynı acıları gani gani yaşamasını diliyorum sadece.

Bir ara ben de hayvan dövmüştüm ama köpeği döven bir hayvanı. ;)

Bence bazı hayvanlar hak ediyor dayağı. Böyle bildiğin şu PVC su borusuyla bir stres atmışım ki, arkasından koşarken yorulmasam daha da döverdim yani, hızlı koşuyor kerata. :D

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı