Sıfır Arctis 1 vs 2. El HyperX Cloud 2

Delikan

Hectopat
Merhabalar. Daha önce Arctis 1 ile James Donkey 712 arasında kalmıştım. Şimdi biraz düşündüm de, Arctis 1'i 2. el HyperX Cloud 2 fiyatına satıp temiz bir Cloud 2 almak daha mantıklı. Ancak birçok sorunumda olduğu gibi Technopat Sosyal kullanıcılarına güvenerekten size de bir danışayım dedim. Bu fikre ne dersiniz? Sizce mantıklı olur mu? Ben şahsen sıcak bakıyorum.

Biraz daha uyguna Cloud 2 ayarında kulaklık almak mümkündür 3. ve 5. olan modeli alın yeşil ve siyah olarak 2 farklı modeli bulunmaktadır.
Yanlış anlamazsanız hyperx gibi bilindik marka istiyorum.(belki attığınız kulaklık da biline bir kulaklıkdır ancak ben ilk defa gördüm benim cahilliğime verin) hyperx'e biraz daha sıcak bakıyorum EKSA markasına göre

Yanlış anlamazsanız HyperX gibi bilindik marka istiyorum.(belki attığınız kulaklık da biline bir kulaklıkdır ancak ben ilk defa gördüm benim cahilliğime verin) HyperX'e biraz daha sıcak bakıyorum eksa markasına göre.

Bu kulaklık Türkiye'de Rampage Drop Plus olarak geçmektedir. Cloud 2 ayarında bir kulaklık kendisi. Mikrofon bakımından HyperX'den çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum ben.

Ek olarak CORSAIR HS60 Pro 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Sarı bu kulaklığı alabilirsiniz.

Kusura bakmayın fiyat söylemedim daha önce. 450-500 arasında hyperx cloud2 temiz bulunabiliyor. Sizden ricam o fiyat aralığında söylemeniz
Bu kulaklık Türkiye'de Rampage Drop Plus olarak geçmektedir. Cloud 2 ayarında bir kulaklık kendisi. Mikrofon bakımından HyperX'den çok daha başarılı olduğunu düşünüyorum ben.

Ek olarak CORSAIR HS60 Pro 7.1 Kulak Üstü Oyuncu Kulaklığı Sarı bu kulaklığı alabilirsiniz.

Kusura bakmayın fiyat söylemedim daha önce. 450-500 arasında HyperX Cloud 2 temiz bulunabiliyor. Sizden ricam o fiyat aralığında söylemeniz.

attığınız kulaklıklar cloud 2'ye göre düşük modeller.

Sıfır olarak fiyatı da düşük olan modeller, bütçeniz doğrultusunda sıfır ürün önerdim. Hastalık döneminde ikinci el ekipman almak büyük risk.

450-500 TL arasında 2. el fark etmeksizin atabilirsiniz. Onun dışında en başta ben kulaklık önerisi istememiştim :D Yine de teşekkür ederim bütün attığınız linkler için.

Yeni konular

Geri
Yukarı