Sıfır dizüstü bilgisayar daha önce çalışmış

Yer
S.H.I.E.L.D.
Merhaba arkadaşlar, Amazon üzerinden aldığım Acer Aspire 7 A715-43G laptopu bu gün teslim aldım. SSD çalışma süresine baktığım zaman daha önce 4 saat çalıştığını ve 97 GB veri yazıldığını gördüm. Bu durumdan dolayı iade cihaz gönderildiğinden şüpheleniyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir?

Merhaba arkadaşlar, Amazon üzerinden aldığım Acer Aspire 7 A715-43G laptopu bugün teslim aldım. SSD çalışma süresine baktığım zaman daha önce 4 saat çalıştığını ve 97 GB veri yazıldığını gördüm. Bu durumdan dolayı iade cihaz gönderildiğinden şüpheleniyorum. Sizin fikirleriniz nelerdir?

Testdir diye düşünüyorum PC'yi aldığı ilk 4 saatte 100GB veri doldurmak zor olsa gerek.

CrystalDiskMark'ın genelde saçma süreler de rapor ettiğini gördüm ama Amazon'dan aldıysanız iade ürün gelmiş olma ihtimalide fazladır.

Eğer kullanılmış bilgisayar göndermişlerse doğrudan iade edin derim.
Hocam kullanılmışsa zaten direkt olarak iade ederim ancak benim merak ettiğim konu bu 4 saatlik çalışma fabrikanın test aşaması olabilir mi? Kutusunu açarken de iade ürün belirtisi gösterebilecek bir falsoya rastlamadım.

CrystalDiskMark'ın genelde saçma süreler de rapor ettiğini gördüm ama Amazon'dan aldıysanız iade ürün gelmiş olma ihtimalide fazladır.
Amazon'un iade politikalarından dolayı her şeyi iade aldığı için bu cihazında iade ürün olabileceğini düşünmedim değil açıkçası.

Amazon'un iade politikalarından dolayı her şeyi iade aldığı için bu cihazında iade ürün olabileceğini düşünmedim değil açıkçası.

Cihazı test edip sıkıntı yoksa kullanmaya devam et derim, tam olarak anlaşılmaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı