Sıfır iPhone 11 alınır mı?

Xtron

Kilopat
Android'den geçiş yapacağım ilk defa ve Android kullanmak istemiyorum artık, bütçeme göre ve sıfır niteliğinde sadece iPhone 11 var. Siz ne düşünüyorsunuz?

Android kullanmak istemiyorsanız alınır ancak fiyatında daha donanımlı cihazlar bulunduğundan dolayı başka almak için hiçbir neden yok (Dipnot, iPhone 11 sahibiyim bunu derken).

2. el piyasasından haberi yok galiba 2. el iPhone öneren arkadaşların. 10.000 çekiyorlar yurt dışı cihazlarına, TR cihazı olarak da en uygunu 12 bine buldum Face ID çalışmıyormuş 13-14 verene kadar 15 verilir. Tabii diyorsan ki illa iOS olsun, alınır.

2. el piyasasından haberi yok galiba 2. el iPhone öneren arkadaşların. 10.000 çekiyorlar yurt dışı cihazlarına, TR cihazı olarak da en uygunu 12 bine buldum Face ID çalışmıyormuş 13-14 verene kadar 15 verilir. Tabii diyorsan ki illa iOS olsun, alınır.
Haberim var. Siz yazdıkları fiyata bakmayın, ölücü çok olduğu için fahiş fiyat yazıp pazarlıkla akıllarındaki fiyata düşürüyorlar. Türkiye'de yeni 2. el algısı bu oldu maalesef.

Hocam arkadaş belirtmiş ama genel olarak memleket ölücü dolduğu için artık saçma sapan fiyatlarla yüksek tutar yazmak zorunlu hale geldi eğer aldığınız şeyi 1/3'üne satmak istemiyorsanız. Eskiden millete kendimiz söverdik fiyatları yükseltiyorsunuz diye şimdi zorunluluğa dönüştü.

Yeni konular

Geri
Yukarı