Sıfır iPhone 11 önceden şarj edilmiş

UmursamayanAdam

Hectopat
Yer
Antalya
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar,

Bugün Vatan'dan iPhone 11 aldım sıfır eve geldim ayarlarını vs kurcalarken telefonun 10 Mart 2023'te %84 şarj edildiğini gördüm ve dedim ki; telefonu daha önceden birisi mi kullandı?

Sonra garanti süresinin ne zaman bittiğine baktım 2 yıl sonrasını gösteriyor.

Telefonumu başak birisimi kullanmış tam anlamadım.

Şimdiden teşekkürler.

Ekleme: Telefonu aldığımda %60 şarj vardı.

Ekleme: Model numarası m ile başlıyor seri numarası ise ffw ----- olarak devam etmekte.

Son düzenleme:
FFW xxx olarak devam etmekte
Alıntı:
  • Eğer şanslıysanız ve bir seri numarası görüyorsanız bu numaranın başında “5” rakamının bulunup bulunmadığına bakın. Eğer “5” ile başlıyorsa iPhone değişim ürünü demektir.
  • Bir başka yöntem olarak model numarasını kontrol etmek örnek verilebilir. iPhone model numarası “M” ile başlıyorsa sıfır, “F” ile başlıyorsa tamir edilmiş ve “N” ile başlıyorsa değişim cihazı demektir.

Alıntı:
  • Eğer şanslıysanız ve bir seri numarası görüyorsanız bu numaranın başında “5” rakamının bulunup bulunmadığına bakın. Eğer “5” ile başlıyorsa iPhone değişim ürünü demektir.
  • Bir başka yöntem olarak model numarasını kontrol etmek örnek verilebilir. iPhone model numarası “M” ile başlıyorsa sıfır, “F” ile başlıyorsa tamir edilmiş ve “N” ile başlıyorsa değişim cihazı demektir.
model numarası M ile başlıyor fakat seri numarası ffW olarak

Bende de 11 var ve model numarası M ile Seri numarası C ile başlıyor.
Şimdi ben anlamadım M iel başlıyor 0 mı bu daha önce kullanılmışmı

Merhaba arkadaşlar,

Bugün Vatan'dan iPhone 11 aldım sıfır eve geldim ayarlarını vs kurcalarken telefonun 10 Mart 2023'te %84 şarj edildiğini gördüm ve dedim ki; telefonu daha önceden birisi mi kullandı?

Sonra garanti süresinin ne zaman bittiğine baktım 2 yıl sonrasını gösteriyor.

Telefonumu başak birisimi kullanmış tam anlamadım.

Şimdiden teşekkürler.

Ekleme: Telefonu aldığımda %60 şarj vardı.

Ekleme: Model numarası m ile başlıyor seri numarası ise F ----- olarak devam etmekte.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı