Sıfır iPhone 13 Pro alınır mı?

• Konuyu başlatan Fourex
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 16
  • Görüntüleme 691

Fourex

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba, ben yeni bir telefon alacağım Android istemiyorum. Şu anda aklımda iPhone 13 ile 13 Pro var iPhone 13 sıfır fiyatı şu anda 37 bin TL bandında geziyor sahibindende bulduğum kadarı ile sıfır 13 Pro 46 bin civarında geziyor. Sizce bu farka değer mi kullanan varsa herhangi bir sorununu gördünüz mü? Yanıtlarsanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam 13 pro ağır 13 daha hafif 13 kullandım 13 proda özellik olarak fark var ama işe yarıcak bir fark yok ayrıca 13 pro yerine 15 al

Sıfır fiyatları pahalı hocam temiz garantili ikinci el öneririm. 13 Pro yerinede düz 15 daha uzun zaman götürür hem de daha kolay satılır diye düşünüyorum.

Hocam 13 Pro ağır 13 daha hafif 13 kullandım 13 Pro'da özellik olarak fark var ama işe yarayacak bir fark yok ayrıca 13 Pro yerine 15 al.

15'te çok sıkıntılı çıktı diyor çoğu kişi ondan korkuyorum biraz.

Arkadaşlar merhaba, ben yeni bir telefon alacağım Android istemiyorum. Şu anda aklımda iPhone 13 ile 13 Pro var iPhone 13 sıfır fiyatı şu anda 37 bin TL bandında geziyor sahibindende bulduğum kadarı ile sıfır 13 Pro 46 bin civarında geziyor. Sizce bu farka değer mi kullanan varsa herhangi bir sorununu gördünüz mü? Yanıtlarsanız sevinirim.

Nereden alacaksınız? İnternette 67.7'ye var ama o fiyata 15 Pro var. Ayrıca Android konusunda yanlış yoldasınız.

Android istemiyorum.

Amiral gemisi bir Android size IOS'i aratmaz Android tercih etmeniz daha iyi olur bu bütçede iPhone 13 Pro Max yerine daha güçlü modeller tercih edilebilir, güncel olması açısından iPhone 15 alıp o fiyata da 60Hz ekran istemezsiniz herhalde.

15 öneririm.

Amiral gemisi bir Android size IOS'i aratmaz Android tercih etmeniz daha iyi olur bu bütçede iPhone 13 Pro Max yerine daha güçlü modeller tercih edilebilir, güncel olması açısından iPhone 15 alıp o fiyata da 60Hz ekran istemezsiniz herhalde.

Aslında iPhone 15 alıp S25i beklesem S25 çıkınca da satıp S25e geçsem çünkü S25 hakkında çok büyük gelişmeler olacak diyorlar şu anlık Android merakım gerçekten hiç yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı