Sıfır iPhone 5s nereden alınır?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

184424

Hectopat
Makaleler
2
Arkadaşlar ilan vereceğim yakında. YotaPhone 2 telefonumu satıp yerine iPhone 5S almaya karar verdim. Fakat telefonun bana sıfırı lazım nereden alabilirim?

Ben bir ara Hepsiburada'da görmüştüm fakat şuan ne durumda bilmiyorum.

Vatanbilgisayar'da iPhone 5S Apple Türkiye garantili 1.598,99 TL. Fakat bu dönemde bu telefon alınmaz. Çok eskidi, daha iyi bir telefon almak istersen bütçeni belirtmen yeterli.

Değişim cihazı. Hiç kullanılmadan satılıyor olabilir. Bence bulaşmayın sıfır daha iyi. Çünkü her ne kadar yeni cihaz olsalar da yazılımları güncel.

Geçtiğimiz aylarda Apple açıklamıştı; yazılım güncellemeleriyle cihazları bilerek yavaşlattıklarını. Bir daha asla yazılım güncellemeyeceğim. :)

İOS 12’de hatalarını anlayıp düzelttiler. İphone 5S bile İOS 12’de çok hızlı.

YotaPhone 2 deneyimi hakkında bilgi verir misiniz?
Bu arada 1300 civarı bir fiyata SE bulunuyor sanırım. Bir aralar 1400 altına 16GB bulunuyordu.
32GB düşünürseniz 1700 gibi fiyatlara da bulunabilir.

YotaPhone 2 deneyimi hakkında bilgi verir misiniz?
Bu arada 1300 civarı bir fiyata SE bulunuyor sanırım. Bir aralar 1400 altına 16GB bulunuyordu.
32GB düşünürseniz 1700 gibi fiyatlara da bulunabilir.
Hocam size hikayesi ile anlatmak daha iyi olacaktır. Başlıyorum.
TEOG 2 sınavında 1 yanlışı gören ailem sevindi ve telefon alma vaadi gerçek oldu. Ağabeyim süpriz yapmıştı ve bu telefon. Cihaz öncelikle söylemeliyim fiyatına göre aşırı güzel fiyat performans canavarı bir ürün. İki ekranı sayesinde etrafındakileri senin üstüne çekebilirsin gerçekten başıma okulda hep geldi. Ürün Android 4.4.3 ile geliyor. YotaPhone 2 iki farklı versiyonu mevcut. Biri YD201 yani asıl Rusya üretimi olan versiyon diğeri ise ondan bir tık ucuz ve Çin sürümü olan YD206. Ama alınacaksa kesinlikle YD201 alın sebebi ise telefonun hakiki versiyonudur ve diğer sürüme nazaran daha kalitelidir. Güncelleme ile birlikte 6.0.1 sürümüne güncelledim. Fakat bir gün talihsiz olay başıma geldi. Mahalledeydim sokağa geçtim evin önünde bizim tanıdığa bir şey gösteriyordum telefondan. Çocuğun biri telefonun üstüne topu attı telefon yere düştü ve ikinci ekranı kırıldı. Çalışıyordu çalışmasına fakat sıkıntı büyüktü. Gittikçe çatlağın yayıldığı alan ve zarar görmüş bir ikinci ekrandı artık. Dövecektim dövmesine sebebi kırması değil ters ters konuşması diye. Şerefsiz işte usta bu. Garantiye götürdük 500 lira istediler ve 40 gün. Bizde yaptırmadık ve yedek parça aldık. Bu seferde ön camda çizik gibi minicik bir çatlak var inanın çizik gibi hatta her açıdan göremezsiniz. Fotoğraf isterseniz atarım. Hatta ön cam için bile yedek parçam hazır duruyor. İşte kılıf kırılmaz cam kırılmaz kamera lens koruyucu arka ekran jelatini aldım ve taktım. Yedekte bir kırılmaz cam ve 2 şeffaf kılıf var. Ben siyah olanını kullanıyorum diğerleri sıfır kılıf. Kulaklığı kutusundan çıkarılmadı sadece test edildi hiç kullanılmadı kulaklığı sıfır. Şarj aleti her şeyi içinde cihazın. Ürünün her şeyi dahil 550 liraya satıyorum. Pazarlık vardır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı