Sıfır iPhone X bulunur mu?

Apple fanboyuna bunu anlatabilir misin emin değilim. Kendisi şu an Twitter bile kullanamadığı 6s cihazıyla mutludur. Ama bence de bir yolunu bulup X almamanızı isterim zira güncellikle birlikte X ile 11 arasında olan işlemci farkı ve gece kamerası hiç de hafife alınacak eksiler değil.
Hocam şuan zaten X alacağımı söylemedim. Düşünce sadece. Kamerayı zaten önemsemiyorum. Önemsediğim 2 şey var: Opyimizasyon ve tasarım. iPhone 11'in fiyatı şuan tuzlu biraz. Neyse teşekkür ederim. Almayacağım muhtemelen. 11'e ikna edelim peder beyimizi. Sağ olun tekrardan yardımlarınız ve önerileriniz için.

Apple fanboyuna bunu anlatabilir misin emin değilim. Kendisi şu an Twitter bile kullanamadığı 6s cihazıyla mutludur. Ama bence de bir yolunu bulup X almamanızı isterim zira güncellikle birlikte X ile 11 arasında olan işlemci farkı ve gece kamerası hiç de hafife alınacak eksiler değil.
iPhone 5'ten beri Apple fanıyım. 8+ kullanıyorum. Apple çalışanları seneye bizi kenara itekleyecekler. Ben de 3-4 yıl daha kullanmak için uğraşacağım bakalım. Diyeceğim bu kadar. 😄
Hocam şu an zaten X alacağımı söylemedim. Düşünce sadece. Kamerayı zaten önemsemiyorum. Önemsediğim 2 şey var: Opyimizasyon ve tasarım. iPhone 11'in fiyatı şu an tuzlu biraz. Neyse teşekkür ederim. Almayacağım muhtemelen. 11'e ikna edelim peder beyimizi. Sağ olun tekrardan yardımlarınız ve önerileriniz için.

Hem X istesen de sıfırı yok. Unut onu.

iPhone X kullanıyorum diğerlerinin de dediği gibi kronik sorunlu. Şu anki sorunları sayayım: Face ID bozuk, çok ve çabuk ısınıyor, ekranın sol üstü çıkık, batarya şarj tutmuyor, ön kamera ve arka kamera buğulu çekiyor, hafif darbe alınca kapanıyor. Bu sorunların hepsi galiba olmayan suya dayanıklılıktan oldu.

Bulur musunuz bilmiyorum ancak bence iPhone X almayın. Çok fazla kronik sorunu oluyor.
Açıkçası 4 senedir iPhone X kullanmaktayım şu an batarya sağlığı %84 üstüne üstlük iOS 13.5'de sürümünde bilerek kaldım halen serin ve atik çalışmakta.

Kronik sorunları var ama hiç birini yaşamadım, üstüne üstlük "Spigen Neo Hybrid" kılıfı ile kullanıyorum kaç kez yere düşürdüm hatırlamıyorum ama "FaceID - TrueTone" gibi özellikleri felan halen aktif.

Açıkçası 4 senedir iPhone X kullanmaktayım şu an batarya sağlığı %84 üstüne üstlük iOS 13.5'de sürümünde bilerek kaldım halen serin ve atik çalışmakta.

Kronik sorunları var ama hiç birini yaşamadım, üstüne üstlük "Spigen Neo Hybrid" kılıfı ile kullanıyorum kaç kez yere düşürdüm hatırlamıyorum ama "FaceID - TrueTone" gibi özellikleri felan halen aktif.
Hayatınızdaki tüm şansınızı kullanmışsınız.

Geri
Yukarı