Çözüldü Sıfır laptop saat ve bölge ekranında kalıyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

aliibrahimkinik

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba. Amerika'da yaşıyorum, Amazon'dan sıfır laptop aldım ama henüz emin olmamakla birlikte Windows 11 sanırım kurulu değil, saat ve bölgeyi seçtiğim halde bilgisayarınızı hazırlarken bir sorunla karşılaştık ama güncellemenin bunu çözeceğini düşünüyoruz diyor. Ve internete bağlanın, bilgisayarı fişe takın vs. Diyor ama hepsini yaptım her seferinde aynı hatayı vermeye devam ediyor. Sebebi nedir? Amazon'dan satın alırken Windows kurulu gelsin vs tarzında bir seçenek yoktu, direkt satın aldım. Sizce Windows kurulu olmadığı için mi böyle hata veriyor? Teşekkürler.

Çözüm
Kral benimki AMD, kablosuz sürücülerini indirip deniyorum şimdi, bu arada sen nasıl bir kralsın hocam sağ ol vallahi yardımcı oluyorsun bayağı Instagram'dan ekle hocam beni vallahi bende sana her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum Amerika'dayım ama bir şeye ihtiyacın olur vs istediğin zaman yazabilirsin

Senin AMD dediğin işlemci hocam cihazın Wi-Fi sürücüsü Intel'e ait. Eyvallah sorun çözülsün yeter ki. Cansın...
Windows Update tüm güncellemeleri bitirdi mi hocam?
Sanırım bitirdi, ama hala güncelleme var görünüyor, ama nete bağlanamadığım için wifi işareti olmadığı için sorun devam ediyor

Windows Update tüm güncellemeleri bitirdi mi hocam?
Bu arada aygıt yöneticisinde wifi aygıtı görünmüyor, sadece kablolu ethernet görünüyor

Sanırım bitirdi, ama hala güncelleme var görünüyor, ama nete bağlanamadığım için Wi-Fi işareti olmadığı için sorun devam ediyor

Bu arada aygıt yöneticisinde Wi-Fi aygıtı görünmüyor, sadece kablolu Ethernet görünüyor

Buradan seri no ya da model no girer misin oradan bulup indirelim.

Bilgim yok ama ilk olarak kablosuz ağ sürücüsü (AX200) deneyebiliriz Intel olduğu için.

Kral benimki AMD, kablosuz sürücülerini indirip deniyorum şimdi, bu arada sen nasıl bir kralsın hocam sağ ol vallahi yardımcı oluyorsun bayağı Instagram'dan ekle hocam beni vallahi bende sana her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum Amerika'dayım ama bir şeye ihtiyacın olur vs istediğin zaman yazabilirsin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kral benimki AMD, kablosuz sürücülerini indirip deniyorum şimdi, bu arada sen nasıl bir kralsın hocam sağ ol vallahi yardımcı oluyorsun bayağı Instagram'dan ekle hocam beni vallahi bende sana her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum Amerika'dayım ama bir şeye ihtiyacın olur vs istediğin zaman yazabilirsin

Senin AMD dediğin işlemci hocam cihazın Wi-Fi sürücüsü Intel'e ait. Eyvallah sorun çözülsün yeter ki. Cansın...

Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı