Sıfır PS4 alınır mı?

güneş66

Centipat
Daha fazla  
Merhaba yurtta kalıyorum. İnternet hızım 3 Mbps civarında. Series S 11bin civarında sıfır PS4'te öyle. İkisinin arasında kaldım. Series S alırsam oyun indirmem örneğin Forza neredeyse 2-3 gün sürüyor. GTA 5 indirsem o da öyle. PS4 alsam saça bir karar olur mu? İnternetim çok düşük çünkü. Sıfır Slim 500GB.

Merhaba yurtta kalıyorum. İnternet hızım 3 Mbps civarında. Series S 11bin civarında sıfır PS4'te öyle. İkisinin arasında kaldım. Series S alırsam oyun indirmem örneğin Forza neredeyse 2-3 gün sürüyor. GTA 5 indirsem o da öyle. PS4 alsam saça bir karar olur mu? İnternetim çok düşük çünkü. Sıfır Slim 500GB.
Ben series s tercih ederdim.

Sırf oyun indirme hızı için ps4 alırsanız çok büyük bir hata edersiniz arada bir nesil ve hdd ssd varkı var.

Ayrıca series's e gta 6 gelicek.

Xbox daha mantıklı. PS4 fifa 24 bile oynatmıyor şu dönemde. Ps plus yerine xbox game pass alırsın keyfine bakarsın.

İkisi arasından özel oyun takıntısı yoksa Series S.

Yeni konular

Geri
Yukarı