Sıfır RX 580 vs 2. el GTX 1070

Alıcı olarak gitmediğin sürece sorun yok. Benim bir sistemim yok, gelip sizde bakabilir miyim diyebilirsiniz. Kimden aldığını, ne aldığını ve karşındaki kişiyi bildiğin sürece sorun yok. 1 yıllık ürünse, son 1 yılda mining epey azaldı, bu sebeple de mining yapıldığını sanmıyorum. UserBench, Afterburner gibi birçok araç kullanabilirsin. Isı değerlerini kontrol et, sesini dinle, kondansatörlere, pinlere ve fan kanatlarına bak. Ürünün teknik servisini ara, faturayla eşleştir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben şahsen garantici biri olduğum için sıfır Rx 580 derdim 1400 TL gibi fiyatlara bulunabiliyor Rx 580 8 GB alır ve kafam rahat kullanırdım.
Herşey ihtimal dahilinde 1 Yıl mining yapılmışsa az bir süre değil yani 365 gün 24 saat full performans çalışmış bir kart ne kadar yıprandığını eskidiğini gözle veya teslerle anlamak zor. Sıradan bir kullanıcı günde 5-6 saat tam yük altında kullansa ekran kartını 4-5 senede anca o kadar yıpratabilir.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı