Sıfır RX 6700 XT sistem WattMan hatası verir mi?

Neyin kafasından çıkacakmışım, bizzat olduğum bir hatayı söyledim. 2 arkadaşım da 6700 XT kullanıyor ve biri sürücü yüzünden sorun yaşayıp düşürünce sorununu çözdü. Her sistemde her sürücü performansı aynı çalışmıyor, bence siz ezbere kafalardan çıkın.

Sen almayınca da kimse zaten o hatalardan Wattman almıyor, seni kaynak alacağız herhalde.
Ben ve bir çok arkadaşım RX6xxx serisi kart kullanıyor. Ve hiçbiri böyle bir hata almıyor. Unutmayin ki sistem konfigrasyonunuz Wattman için çok önemli. Wattman sadece bir bilgilendirme mesajı. Nvidia PC resler hiçbir bildirim gelmez ekranına ama Wattman'da gelir. Der ki kardeşim bilgisayarın kapandı bak benim sürücüm çöktü bilgin olsun.
Sürücüsünün çökmesinin sebebi sistemsel bir hatadan dolayı zaten ekran kartının kendisinden değil.

Ben ve birçok arkadaşım RX6xxx serisi kart kullanıyor. Ve hiçbiri böyle bir hata almıyor. Unutmayin ki sistem konfigrasyonunuz WattMan için çok önemli. WattMan sadece bir bilgilendirme mesajı. NVIDIA PC resler hiçbir bildirim gelmez ekranına ama WattMan'da gelir. Der ki kardeşim bilgisayarın kapandı bak benim sürücüm çöktü bilgin olsun.
Sürücüsünün çökmesinin sebebi sistemsel bir hatadan dolayı zaten ekran kartının kendisinden değil.

Hocam sistem yarın elime geçecek Windows test sürümü kurup driverları kurduktan sonra test yapacağım yüksek sistem gerektiren oyunlarda WattMan çıkar ise aldığım yerde bir değişim konusunda sorun yaşar mıyım pek bir bilgin var mıdır?

Hocam sistem yarın elime geçecek Windows test sürümü kurup driverları kurduktan sonra test yapacağım yüksek sistem gerektiren oyunlarda WattMan çıkar ise aldığım yerde bir değişim konusunda sorun yaşar mıyım pek bir bilgin var mıdır?
Hayır hiçbir bilgim yok maalesef bu konuda.

Sistem gelince BIOS güncelleyin. Son sürüm chipset driverının kurulu olduğundan emin olun. Aynı şekilde en son çıkan ekran kartı driverınıda kurun. Donanımsal bir sıkıntı olmadığı sürece WattMan hatası alma oranınız çok çok düşük. Bazen bilgisayar açılışında WattMan bildirimi gelebilir. Bunun da bir zararı yok. Windows hızlı başlatma seçeneğinin açık olmasından dolayı oluyor. Böyle bir şey başınıza gelirse ister kapatın ister açık kalsın dediğim gibi bildirimden başka bir zararı olmaz. Ben OC denemeleri dışında oyunda WattMan yediğimi hatırlamıyorum. Bu WattMan işi kronik her kartta sürekli olsaydı emin ol AMD piyasadan silinirdi. Kim neden sürekli hata veren kartları almaya devam etsin ki?

Sistem gelince BIOS güncelleyin. Son sürüm chipset driverının kurulu olduğundan emin olun. Aynı şekilde en son çıkan ekran kartı driverınıda kurun. Donanımsal bir sıkıntı olmadığı sürece WattMan hatası alma oranınız çok çok düşük. Bazen bilgisayar açılışında WattMan bildirimi gelebilir. Bunun da bir zararı yok. Windows hızlı başlatma seçeneğinin açık olmasından dolayı oluyor. Böyle bir şey başınıza gelirse ister kapatın ister açık kalsın dediğim gibi bildirimden başka bir zararı olmaz. Ben OC denemeleri dışında oyunda WattMan yediğimi hatırlamıyorum. Bu WattMan işi kronik her kartta sürekli olsaydı emin ol AMD piyasadan silinirdi. Kim neden sürekli hata veren kartları almaya devam etsin ki?

Gigabyte A520M h ud bunun sitesini bulamadım hocam Update etmek için sonra yanlış kurmayalım.

Bu WattMan hatası ekran kartı ve sürücüden daha çok sistemde genel olarak bir sorun varsa ondan yapıyor. Boşu boşuna sürücü kurup durmayın.

Arkadaşlar merhaba. 2 gün önce bu bilgisayarı aldım: pc linki biraz araştırma yaptım birkaç kişi eskiden bu kartta olmasa bile tam bulamadım WattMan yaşamış çökme renk sorunları gibi. Gerçekten çok korkuyorum param boşuna mı gitti? Bu bilgisayarda 1080p ayarlarda RDR2 Warzone 2.0 Escape from Tarkov sons of the forrest gibi oyunları high Ultra ayarlarda oynamak istiyorum. Oynatır mı sorunsuz ve WattMan sorunu çıkarır mı? Yarın teslim alacağım teslim almadan iade edeyim sorun olur ise.
Verir çünkü bende sıfır rx 6700 xt sistem aldım

Yeni konular

Geri
Yukarı