Sıfır Ürün Satan Dükkandan iPhone Alınır Mı?

Özellikle bir mağaza ismi bakmadım. Sadece oralarda sıfır ürün satanların olduğunu biliyorum. Ancak şimdi Gittigidiyor 'dan almakta aklıma yattı. Necatibey Caddesinde ki fiyatları da biraz araştırırım o zaman. Dediğiniz gibi ürünün seri numarasını Apple sitesine yazarım.
Sonunda yatmış bence alın satıcı yüksek puanlı sıkıntı çıkmaz. ;)

Sonunda yatmış bence alın satıcı yüksek puanlı sıkıntı çıkmaz. ;)
Gittigidiyor ilanlarında ki yorum sistemini çözememiştim ilk başta bütün iPhone 6S ilanlarında aynı yorumlar gözüküyordu. Sonra anladım ki her satıcının yorumlarını tek ekranda gösteriyorlarmış aralarından benim ilgilendiğim satıcının yorumlarına baktım hiç kötü yorum yok. Siparişi veriyorum teşekkürler (y)

Gittigidiyor ilanlarında ki yorum sistemini çözememiştim ilk başta bütün iPhone 6S ilanlarında aynı yorumlar gözüküyordu. Sonra anladım ki her satıcının yorumlarını tek ekranda gösteriyorlarmış aralarından benim ilgilendiğim satıcının yorumlarına baktım hiç kötü yorum yok. Siparişi veriyorum teşekkürler (y)
Bilgilendirirsiniz. İnşallah sorun çıkmaz hayırlı olsun. ;) Dinlediğiniz için teşekkür ederim.;)

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı