iPhone alınır mı?

iPhone 8 altının pek bir işlevi artık olmadığı için iPhone 8 alınır şu anlık. Ama iPhone 8 yerine iPhone SE 2020 alınması kesinlikle daha hayırlı olur.

Sıfır ise dediğiniz doğru ancak 8 ikinci el ucuza gelirse gayet iyi bir cihaz işlevi yok ne demek bu tuşlu telefon mu?

Bu arada boş ve yanlış bilgi veren androidçi arkadaşlara:

“Yallah Android başlığına.”

iPhone SE 2020 almak mantıklı seçeneklerden biri. 8 ve altındaki cihazların alınması bence güncellik açısından sağlıklı değil.

Sıfır ise dediğiniz doğru ancak 8 ikinci el ucuza gelirse gayet iyi bir cihaz işlevi yok ne demek bu tuşlu telefon mu?

Bu arada boş ve yanlış bilgi veren androidçi arkadaşlara:

“Yallah Android başlığına.”
iPhone 8'in altı modellerin işlevi olmadığını kastediyorum :D iPhone SE 2020 alırsa neden iPhone 8'e nazaran karlı olursun dedim arkadaşa? Çünkü SE 2020 hem iPhone 8'den daha ucuz, hem de iPhone SE 2020 hem 3 GB RAM'e sahip ve iPhone 8'den biraz üst model olduğu için Apple desteğini iPhone SE 2020'ye kıyasla iPhone 8'den daha erken kesecek. Yoksa yanlış anlamayın iPhone 8'e kötü demiyorum, sadece SE 2020 alırsa daha iyi olur diyorum. Yoksa iPhone 8 mükemmel bir cihaz. Ama SE 2020 ile kıyaslandığında iPhone 8 her ne kadar mükemmel olsa da SE 2020 daha iyi :)

iPhone 8'in altı modellerin işlevi olmadığını kastediyorum :D iPhone SE 2020 alırsa neden iPhone 8'e nazaran karlı olursun dedim arkadaşa? Çünkü SE 2020 hem iPhone 8'den daha ucuz, hem de iPhone SE 2020 hem 3 GB RAM'e sahip ve hem iPhone 8'den biraz üst model olduğu için Apple desteğini iPhone SE 2020'ye kıyasla iPhone 8'den daha erken kesecek. Yoksa yanlış anlamayın iPhone 8'e kötü demiyorum, sadece SE 2020 alırsa daha iyi olur diyorum. Yoksa iPhone 8 mükemmel bir cihaz. Ama SE 2020 ile kıyaslandığında iPhone 8 her ne kadar mükemmel olsa da SE 2020 daha iyi :)

iPhone 7 128 GB alınır ise 2 sene gideri var sonra satılıp yeni bir iPhone grçilebilir mesela ben öyle yapmayı düşünüyorum fiyatından dolayı SE tercih edebilirim nasip olursa.

iPhone 7 128 GB alınır ise 2 sene gideri var sonra satılıp yeni bir iPhone grçilebilir mesela ben öyle yapmayı düşünüyorum fiyatından dolayı SE tercih edebilirim nasip olursa.
Zaten iPhone 7 128 GB ile SE 2020 de hemen hemen aynı fiyatta. Fakat bunların arasından yine SE 2020'yi alırsanız iyi edersiniz. Sebebini biliyorsunuz :)

Zoruna gitmiş ki kızgın emojisi atmışsın kusura bakma burası sallayıp atıp tutanların yeri değil. Zaten yapsanda dalga geçerler.(Bolca kahka emojisi yersin.)
Android telefonunu burada değil de kendi başlığında öveceksen öv arkadaşım.

O başlıklar boşu boşuna mı açılıyor.

Gelipte burada aldığı orta segment veya orta üst arasında kalmış telefonunu övmeye çalışan birçok kişi gördüm.

Şöyle örnek vereyim halbuki bilseler elindeki hyundai I30 karşılaştırdığı model hyundai genesis. İki arabada birbiri ile denk olur mu sizce? Denk olur diyen varsa arabadanda teknolojiden de gram anlamıyordur.

Son düzenleme:
Zoruna gitmiş ki kızgın emojisi atmışsın kusura bakma burası sallayıp atıp tutanların yeri değil. Zaten yapsanda dalga geçerler.(Bolca kahka emojisi yersin.)
Android telefonunu burada değil de kendi başlığında öveceksen öv arkadaşım.

O başlıklar boşu boşuna mı açılıyor.

Gelipte burada aldığı orta segment veya orta üst arasında kalmış telefonunu övmeye çalışan birçok kişi gördüm.

Şöyle örnek vereyim halbuki bilseler elindeki hyundai I30 karşılaştırdığı model hyundai genesis. İki arabada birbiri ile denk olur mu sizce? Denk olur diyen varsa arabadanda teknolojiden de gram anlamıyordur.

Dostum ben IPhone'u savunan adamla teknoloji konuşması yapmıyorum.

Adamlar Android öneriyor🤣 iOS işletim sistemli bir telefonu 3 GB RAM var diye gömüyor 🤣 Hayatı boyunca eline Apple almamış biri gelmiş burada Android diyor. Ben iOS kullanmış biri olarak diyorum. Android kesinlik ile tercih etmiyorum. En kısa zamanda Apple bir telefon almaya çalışacağım. Şuan zorunluktan Android kullanıyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı