Sıfır iPhone 11 alınır mı?

Vavuenx

Hectopat
Daha fazla  
Sıfır iPhone 11 128 GB halen alınır mı? 18.000TL'yi hak eden bir telefon mu yoksa 4-5 ay kadar sonra iPhone 12 mi almalıyım? O zaman içerisinde ekonominin durumunu ve Apple'ın zırt pırt zam yapmasını da düşünerek cevaplarsanız sevinirim.

iPhone 11 ile yakın bütçeye sahip önerdiğiniz başka cihaz varsa da yazabilirsiniz Apple olmak zorunda değil zaten şu ana kadar hep Android kullandım ev halkının iPhone aşkı olduğudan Android telefon görünce alerjileri tutuyor zorbalıyorlar insanı. Android dedim ama mümkünse Xiaomi falan olmasın daha yeni Note 11 almıştım 3. ayı şimdiden başladı saçma sapan donmalara.

Son düzenleme:
Sıfır iPhone 11 128 GB halen alınır mı? 18.000TL'yi hak eden bir telefon mu yoksa 4-5 ay kadar sonra iPhone 12 mi almalıyım? O zaman içerisinde ekonominin durumunu ve Apple'ın zırt pırt zam yapmasını da düşünerek cevaplarsanız sevinirim.

iPhone 11 ile yakın bütçeye sahip önerdiğiniz başka cihaz varsa da yazabilirsiniz Apple olmak zorunda değil zaten şu ana kadar hep Android kullandım ev halkının iPhone aşkı olduğudan Android telefon görünce alerjileri tutuyor zorbalıyorlar insanı. Android dedim ama mümkünse Xiaomi falan olmasın daha yeni Note 11 almıştım 3. ayı şimdiden başladı saçma sapan donmalara.
alınmaz ekran yeterliliği olsun batarya olsun okadar para vermeye değmez maalesef ama kaliteli bir telefon rahatlıkla 5 yıl gidebilir ama şahsen bana kalsa 18 k paraya 4 yıllık bir iphone alınmaz birazdaha para ekleyip 12 alabilirsin hem ekran hem bataryası 11 e gore daha iyi umarım yardımcı olabilmisimdir :)

Ben 2 sene önce 7 bine almıştım. O zaman için değerdi ama şimdi değmez

Alınmaz ekran yeterliliği olsun batarya olsun o kadar para vermeye değmez maalesef ama kaliteli bir telefon rahatlıkla 5 yıl gidebilir ama şahsen bana kalsa 18 k paraya 4 yıllık bir iPhone alınmaz biraz daha para ekleyip 12 alabilirsin hem ekran hem bataryası 11'e gore daha iyi umarım yardımcı olabilmisimdir :)

Kime sorsam iPhone alacaksan 12'den sonrasını al diyor lakin 11 ile 12 arasında 10bin liralık fiyat farkı var bütçemi aşıyor maalesef. S22 hakkında ne düşünüyorsunuz forumda bir kısım S22'yi iPhone 11 ile değil 13 ile falan kıyaslıyor bir kısım ise bataryasından, ısınmasından vesaire şikayetçi. S22 daha güncel daha güçlü bir cihaza benziyor fakat dedikleri kadar sıkıntılı mı S22 bataryası? Adam 3 saat maksimum gidiyor Bluetooth ile 2 saat falan demiş geçen sene çıkmış telefon 2 saat mi gidiyor cidden.

Bana kalırsa bu dönemde sıfır iPhone alınmaz,4 yıllık cihaza 18k veremem yani gider 2.el yada düzgün bir Android alırım.

Bence s22 alabilirsin. Geçenlerde mediamarkt kampanya yapıyordu. 18 küsürdü yanında da watch 4 hediye idi.

Android öneriniz nedir S22 ve S21FE düşündüm üstte de yazdığım gibi batarya ve ısınma konusunda çok olumsuz yorum var siz ne düşünüyorsunuz?
Valla ben 11’i satıp S22 almayı düşündüm. Hatun sattırmadı. 11 fiyatına her konuda 11 den daha iyi bir telefon.

Ben teknosadan 65 gb 16500 tl aldım gayret iyi telefon iphone 12 ile karşılaştırdık portre modunda fark var normel fotoğrafta belli edecek fark yoktu

Geri
Yukarı