Sıfır V902 vs İkinci el G27

Zarem

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Herkese iyi Sosyaller.
Direksiyon seti almayı düşünüyorum.
İkinci el G27'ler ortalama 3.5k
MediaMarkt'ta outlet ürün olarak
Rampage V902 ise 3K

Sizce hangisini almalıyım?
Aralarında çok büyük bir fark var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam merhabalar hangi seti aldınız acaba bende direksiyon seti almak istiyorum ancak ne alacağıma karar veremedim v902 ler şuanda 6.5k lara kadar çıkmış durumda 2. el 27 değil 25 buldum ancak logitech gibi bir markadan almak nedense daha cazip geliyor. eğer rampage v902 aldıysanız deneyimlerinizi anlatabilir misiniz ? herkese iyi forumlar dilerim.

Hocam merhaba hangi seti aldınız acaba bende direksiyon seti almak istiyorum ancak ne alacağıma karar veremedim V902'ler şu anda 6.5klara kadar çıkmış durumda 2. el 27 değil 25 buldum ancak Logitech gibi bir markadan almak nedense daha cazip geliyor. Eğer Rampage V902 aldıysanız deneyimlerinizi anlatabilir misiniz? Herkese iyi sosyaller dilerim.

Hocam bir G25 veya G27'den aldığınız performansı hissi zevki asla V902'den alamazsınız tabiri caiz ise tamamen dandik bir set. Bir gerçek hissiyatı yok, FFB yok, direksiyon sorunları fazlasıyla var. Dandik bir sete 6.500 gibi bir fiyat vermektense gidip 2.el temiz G27 bulunursa almak mantıklı olur. G25 konusunda bilmiyorum şahsen temiz sıkıntısız G25 çok fazla görmedim ama bulunursa test edilip alınabilir. Bütçe varsa sıfır alabilirsiniz ama kesinlikle V902 gibi bir setten uzak durmanız tavsiyemdir.

Hocam bir G25 veya G27'den aldığınız performansı hissi zevki asla V902'den alamazsınız tabiri caiz ise tamamen dandik bir set. Bir gerçek hissiyatı yok, FFB yok, direksiyon sorunları fazlasıyla var. Dandik bir sete 6.500 gibi bir fiyat vermektense gidip 2.el temiz G27 bulunursa almak mantıklı olur. G25 konusunda bilmiyorum şahsen temiz sıkıntısız G25 çok fazla görmedim ama bulunursa test edilip alınabilir. Bütçe varsa sıfır alabilirsiniz ama kesinlikle V902 gibi bir setten uzak durmanız tavsiyemdir.

Anladım hocam bıraktım sanırım alamayacağım zaten bu gidişle teşekkürler alakanız için

Yeni konular

Geri
Yukarı