Sıfırdan yazılıma başlamak

C# bilmeden işe girmek zor diyen sen değil miydin? Hadi C# öğren de bir işe girmeye çalış bakalım hangi firma alacak seni. Tek başına C# bilmek yetmiyor. Adamlar senden frontend ve database bilgisi istiyor diyorum. Bu kadar şeyle uğraşıp asgari ücretin bir tık üstüne çalışmayı ister misin? Bu soruya cevabın evet ise kesinlikle C# (frontend+dB bilgisi dahil) öğrenmelisin. Gelmiş bir de LinkedIn iş sayısı örneği veriyor. Şaka gibi...

Bak saçmalıyorsun yapma, bilmediğin konularda yorum yapma. Birine direk olarak bir dil öneriyorsun buradan bilgini tahmin etmiyorum biliyorum... Başlangıç için iyi bir dil yok, Low level olmayan herhangi bir programlama dili başlangıç için seçilebilir bu C# da olabilir Elixir de olabilir ilk öğrendiğin dilin kariyerine hiçbir etkisi yok. Hayatında 1 kere iş ilanlarına bakmadığın belli.

Sen okudugunu anlamiyorsun.
C# tavsiye ettigin icin degil, C#'i olmazsa olmaz ilan ettigin icin elestiriliyorsun.
Bu konuda sacmalayan birisi cok kisa sürede belli ediyor kendini, bence cok uzatmamak lazim, sen uzatmissin bu mesajla.

Paramı kazanıyorum ve aynı zamanda okuyorum.
Kendi deneyimlerimi aktardım birçok firmayla konuştum birçok iş gezdim. Gözlemlediğim Türkiye'de C# halen daha popüler olduğu.
Artı olarak daha fazla muhatap olmak istemiyorum çok fazla yorucusunuz. Asla laf anlamıyorsunuz sürekli siz haklısınız umarım hayatınızda mutlu olursunuz veya bir gün aynı şirket altında çalışırız.

Geri
Yukarı