Şifreli telefondan veriler çalınabilir mi?

Telefonun içindeki hesaplarınız telefonun değerinden fazlaysa ve çalınmasından şüphe ediyorsanız yeni bir telefon almanızı tavsiye ederim.
En iyi çözüm. Yedekleyip çöpe atın ya da diski içinden çıkarıp onu evde bırakarak telefonu çöpe atın. Bence sorun olmaz, hatta diskte sorun yoksa yeni telefonunuza takarsınız. Tabii sallıyorum telefondaki diskin çıktığından emin değilim.

Bu arada önemli bilgiler derken hesap şifreleri vs. diyorsanız yedeklemenize bile gerek yok, fırlatın denize telefonu.

Hocam ona gireceğini sanmıyorum. Ama çok rahatsız oluyorsanız bir bilgisayara yedekleyin telefonu. Harici disklerin bazılarında otomatik yedekleme yapan uygulamalar var, onu kullanın. Sonra atın telefonu çöpe gitsin. Zaten yine pahalı bir şey ister sizden. Eğer tek sorununuz kripto paralar ise şifreyi değiştirin mümkünse, o yetecektir.
Kripto paralar da bir sebep, bu konuda obsesif biriyim. Peki bu işler birkaç saatte çözülebilir mi? Yarın sabahtan geri alacağım telefonu alana kadar iş işten geçmiş olabilir mi? Kripto paraların takibi mümkün değil, hesapları boşaltırsa su içerim. Sim kartı da telefonda kalmıştı.

En iyi çözüm. Yedekleyip çöpe atın ya da diski içinden çıkarıp onu evde bırakarak telefonu çöpe atın. Bence sorun olmaz, hatta diskte sorun yoksa yeni telefonunuza takarsınız. Tabii sallıyorum telefondaki diskin çıktığından emin değilim.

Çöpe atmakta şüphe uyandırıyor ise kırmak ve parçalara ayırmak en doğrusudur.

Kripto paralar da bir sebep, bu konuda obsesif biriyim. Peki bu işler birkaç saatte çözülebilir mi? Yarın sabahtan geri alacağım telefonu alana kadar iş işten geçmiş olabilir mi? Kripto paraların takibi mümkün değil, hesapları boşaltırsa su içerim. Sim kartı da telefonda kalmıştı.
Hocam büyük ihtimalle sıra vardır, zaten ellemez içini adam. Tak diye formatı basar. Her şeye basıyorlar formatı. Bence bu kadar strese gerek yok. Akışına bırakın, kripto hesaplarının şifrelerini değiştirin, o yeterli olur.
Çöpe atmakta şüphe uyandırıyor ise kırmak ve parçalara ayırmak en doğrusudur.
Yakın hocam. :D
Hocam ne yaptınız bu saatte telefonu geri almaya mı gittiniz? :D

Yeni konular

Geri
Yukarı