Sigara bıraktıktan sonra öksürük ne zaman geçer?

mustaine

Megapat
Yer
Anaheim, Los Angeles, CA
Daha fazla  
İnternette herkes farklı bir şey söylüyor. 20. günüme yaklaştım. Burnum, ciğerlerim 7/24 dolu. Derin nefes alınca hırıldıyor ve öksürüyorum. balgam çıkıyor ve epey koyu. bu daha ne kadar devam eder? Can sıkıcı olmaya başladı. Bazı yerlerde 1 yıla kadar sürdüğünü okumuştum ama 1 yıl sürecek kadar içtiğimi düşünmüyorum. 2-3 aydır kullanıyordum zaten. Şimdiden teşekkürler.

İnternette herkes farklı bir şey söylüyor. 20. günüme yaklaştım. Burnum, ciğerlerim 7/24 dolu. Derin nefes alınca hırıldıyor ve öksürüyorum. balgam çıkıyor ve epey koyu. bu daha ne kadar devam eder? Can sıkıcı olmaya başladı. Bazı yerlerde 1 yıla kadar sürdüğünü okumuştum ama 1 yıl sürecek kadar içtiğimi düşünmüyorum. 2-3 aydır kullanıyordum zaten. Şimdiden teşekkürler.
En az 1 ay sonra azalmayı hissedeceksiniz ama tam olarak ne zaman geçer söyleyemem tebrikler bu arada.

En az 1 ay sonra azalmayı hissedeceksiniz ama tam olarak ne zaman geçer söyleyemem. Tebrikler bu arada.

Cevap için teşekkürler. Bekleyip göreceğiz herhalde. Azaltmanın da bir yolu yok anladığım kadarıyla. Balgam söktürücü sakın almayın deniyordu. 2-3 ay da içmiş olsam bırakmış olmak güzel.

Cevap için teşekkürler. Bekleyip göreceğiz herhalde. Azaltmanın da bir yolu yok anladığım kadarıyla. Balgam söktürücü sakın almayın deniyordu. 2-3 ay da içmiş olsam bırakmış olmak güzel.
Sakın almayın vücudumuz müthiş bir uyumla yaratıldığı için kendi kendini temizler rahat olun.

8 yıl içtim ve bir anda bıraktım hiçbir şekilde bu tarz şikayetler yaşamadım. Tabi herkeste aynı şeyler olacak diye bir şey yok biliyorum lakin yine de bir göğüs hastalıklarına gidip kontrolden geçsen iyi olur. Bu söylediklerin başka hastalıkların belirtisi de olabiliyor çünkü.

Yeni konular

Geri
Yukarı