Sigara eskisi gibi keyif vermiyor

swirf

Centipat
Yer
Eskişehir
Selam arkadaşlar, uzun zamandır sigara içiyorum ancak bir süre içmeyince canım çekmesine rağmen yakıp 1-2 fırt içince canım hiç istemiyor tadı kötü geliyor. Winston slender Blue favori sigaramdır ancak acaba ağır sigaraya mı geçsem diyerekten marlboro red aldım birkaç tane içtim hiç ağır gelmedi aksine hava çekiyorum gibi geldi. Ne yapmalıyım? Bu meret bana eskisi gibi hiç keyif vermiyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam arkadaşlar, uzun zamandır sigara içiyorum ancak bir süre içmeyince canım çekmesine rağmen yakıp 1-2 fırt içince canım hiç istemiyor tadı kötü geliyor. Winston slender Blue favori sigaramdır ancak acaba ağır sigaraya mı geçsem diyerekten marlboro red aldım birkaç tane içtim hiç ağır gelmedi aksine hava çekiyorum gibi geldi. Ne yapmalıyım? Bu meret bana eskisi gibi hiç keyif vermiyor.

Ben de bu sebepten bıraktım. Başlama sebebim herkes gibi özentilikti, günde 1 taneden fazlasını içemiyordum bünye kabul etmiyordu. 1 sene 2-3 günde bir sadece bir tane sigarayla böyle devam etti sonrasında kafa büyüyünce fikirler de değişince bıraktım. Sende bırakabilirsin. Keyif vermiyorsa ve zorluyorsan bir süre sonra kendiliğinden canın isteyecek ve keyif almamaya devam edeceksin. Keyif için sigara içmek yerine purolara yönelebilirsin. Hem içine çekmediğin için ciğerlerin zarar görmüyor hem de meyveli olanları oldukça güzel.

Önceden uyarı, sigara kötü bir şeydir kullanmayın. Orijinde kalite çok düştü; kaliteli tütün ve makaron ile sarılmış tütün daha çok hoşuma gidiyor benim, bazı tütünler çok ağır oluyor onları da mentol kurtarıyor.

Sigara paketleri 2020'de değişince tütün de değişti. Alışınca artık normal bir alışkanlık olduğu için keyif vermez. Bende her şeyin yerini doldurur diye kullanıyordum, belirli bir süre sonra hiçbir şeyin yerini doldurmadığını anladım. Arada bir paket alıp 1-2 günde bitiriyorum.

Geri
Yukarı