Sigara tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu konunun onaylanması ayrı bir komik.
Neden onaylanmasın ki? Konu sahibi kararını vermiş artık. Ya tabii ki önermek yanlış bir hareket ama adam artık kararını vermiş ve zararlarını göze alarak başlayacaktır diye tahmin etmekteyim. Tabii ki konu sahibinin sigaraya başlamasını bende istemem fakat onun iradesi.

Neden onaylanmasın ki? Konu sahibi kararını vermiş artık. Ya tabii ki önermek yanlış bir hareket ama adam artık kararını vermiş ve zararlarını göze alarak başlayacaktır diye tahmin etmekteyim. Tabii ki konu sahibinin sigaraya başlamasını bende istemem fakat onun iradesi.
Mevzu irade değil; forumlarda genelde alkol, sigara konuları onaylanmaz o yüzden dedim.

Don't smoke kardeş! This is not something for a man drink ha. Your manhood is over lan

Bu konuyu açanın çok fazla büyük olduğunu düşünmüyorum çocuğun kararı evet ailesi ne der duruma aferin iyi yaptın cebimde bir paket sigara var onu da al içersin iyi olur mu der. Bu durum biraz moderasyon ekibe kalmış onay vermeyip ileride ne olacağını ön görebilirdi yasa dışı diye rapor yeri var ama orası neden var ben hala anlamış değilim.

Herkes yok içme demiş öneri verene beğenmedim atmış falan, adam kararını vermiş zaten bundan sonra ne dense apaçık boş laftır haberiniz olsun. Tabii ki de kötü bir şey ama salın konuyu lütfen.

kent drange blue

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı