Sigara Zammı

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
L&M Red Label Long iyi birde ChesterField Click iyi bu ikisini içiyorum gazozla Chesterfield Click kola ile L&M iyi oluyor...

Sorsak "İnsanlar içmesin diye sigara fiyatlarını yükseltiyoruz" derler. Ceplerine girecek fazladan paradan başka hiçbir şey değil. İnsanların sigara içmesini istemiyorlarsa satmasınlar abi basit.
Satıyorsanız da zammın arkasına böyle komik bahaneler sıkıştırmayın, gülesim geliyor :)

Bir iddiaya göre her zam kaçakçılığın kazancını ve bu şekilde teröre giden parayı arttırıyor.

Sigara zamlarıyla terör olaylarını grafikte birleştirecek xml veri kaynağı olan varsa paylaşırsa sevinirim. Doğru mu emin olurum.

Bu bir yana Kent Switch ne kadar olacak bilen var mı?

Bir iddiaya göre her zam kaçakçılığın kazancını ve bu şekilde teröre giden parayı arttırıyor.

Sigara zamlarıyla terör olaylarını grafikte birleştirecek xml veri kaynağı olan varsa paylaşırsa sevinirim. Doğru mu emin olurum.

En fazla 1₺ gelir 10 ₺ iken 11 ₺ veya 10.50 ₺ olur tekel bayi işletiyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Recep Bey, her ne kadar içmesem de, esnaflık yapmış biri olarak, kahroluyorum... Durum içler acısı. Onu yeme, bunu içme, bunu atma, şunu satma... Nereye kadar bakalım? İçenlere bol, bol sabır diliyorum. :)

"Ağabey ver bi "ParlakAhmet". :)

Zammı döviz mantığına oturtan tek ülkeyiz galiba. :S
Not : Ne kadar içmesem de devletler sigaradan daha zararlı. :D

10 TL idi. 11 TL olmasını bekliyoruz. Bize fiyatlar sadece Recep Bey'in de paylaştığı gibi Philip Morris Sabancı, şirketinden geldi. British, Amerikan Tobacco ve diğer firmadan gelmedi.

İçmeyen adamı bile zamlar yüzünden dertlendirip sigaraya başlatıyorlar.
Yakında başlayacağım, eğer böyle giderse... :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı