Sık sık TurkNet internet kopuyor

yagiz2828

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar TurkNet kullanıcısıyım ve son 5 gündür internet sık sık kopuyor yani zevk kalmadı. Destek kaydı açıyorum saha ekibi sorunu çözdü diyorlar internet düzelir gibi oluyor 5-6 saat kesilmiyor sonra devam ediyor. Sorun evin kablolarında mı yoksa santraldekilerden dolayı mı? Bu sorunu yaşayan arkadaş varsa nasıl çözdünüz bir yardımcı olabilir misiniz?

Benzeri bir sorunum olmuştu. İnternet hızım 75 olmasına rağmen en fazla 30 civarı alıyordum ve bağlantı kopuyordu sürekli. Arıza kaydı yapınca geldik baktık bina girişine kadar 75 geliyor deniliyordu. Kutudan modeme kadar kablo çektirdim bir ustaya ve problem çözüldü. Tesisat kaynaklı olabilir. Belki de modem arızalanmış olabilir. Çok olası olmasa da modemden gelen ethernet kablosundan bile olabilir.

Arkadaşlar TurkNet kullanıcısıyım ve son 5 gündür internet sık sık kopuyor yani zevk kalmadı. Destek kaydı açıyorum saha ekibi sorunu çözdü diyorlar internet düzelir gibi oluyor 5-6 saat kesilmiyor sonra devam ediyor. Sorun evin kablolarında mı yoksa santraldekilerden dolayı mı? Bu sorunu yaşayan arkadaş varsa nasıl çözdünüz bir yardımcı olabilir misiniz?
Merhaba, destek kayıt numaranızı paylaşır mısınız?

Yeni konular

Geri
Yukarı