Sıkıntıdan kafayı yemek

Arada izliyorum ama beni pek tatmin etmiyor.
'Take Off Channel - Cihan Akgün' abinin kanalı güzel.
Genellikle vaktimi bu tür videolar izleyerek değilde uçuş simülasyonlarıda uçuşlar gerçekleştirerek geçiriyorum.
Uçuş similasyonu için bir uçuş setiniz varmı yoksa klavye mouse veya gamepadle mi oynuyorsunuz ?

Birde hangi uçuş similasyonunu kullanıyorsunuz ?

Uçus similasyonu için bir uçuş setiniz varmı yoksa klavye mouse veya gamepadle mi oynuyorsunuz ?
Bende sadece bu var. Logitech G Extreme 3D Pro Joystick Fiyatı - Taksit Seçenekleri
Tabii ki Rudder, Yoke, Throttle system olsa daha güzel olurdu ama her şey pahalı :)
Ben daha yeni yeni bu işlere giriştiğim için FSX'i iyice öğrendim. Daha sonra ücretsiz uçuş simülayonu olan FlightGear'ı öğrenmeye çalışıyorum. Microsoft Flight Sim 2020'yi iyice öğrendim. Daha sonra X-Plane 11 default uçakları iyice öğrendikten sonra Prepar3D'ye geçmeye çalışacağım.
Cidden Prepar3D harika duruyor. Flight Simulator 2020'yi görsem bile Prepar3D kat kat güzel.
Bakar mısın şu güzelliğe?:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı