Çözüldü Silah skinleri kullandıkça eskir mi?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Çözüm
Silahlar aşınmaz veya eskimez. Hepsinin sahip olduğu bir float değeri vardır.
Ve değişmezler.
Dostum kullandıkça eskime gibi bir durum söz konusu değil. Fabrikadan yeni çıkmış, az aşınmış, görevde kullanılmış, eskimiş ve savaş görmüş şeklinde 5 konumu var. Her konumun kendi içinde aşınma değeri var. Hangi şekilde alırsan o şekilde kalıyor sonsuza dek.

Dostum kullandıkça eskime gibi bir durum söz konusu değil. Fabrikadan yeni çıkmış, az aşınmış, görevde kullanılmış, eskimiş ve savaş görmüş şeklinde 5 konumu var. Her konumun kendi içinde aşınma değeri var. Hangi şekilde alırsan o şekilde kalıyor sonsuza dek.
Hocam daha dün Tec-9 skini düşürdüm level atlayarak. Ve fabrikadan yeni çıkmış diyordu. 3 gün oynadıktan sonra baktım ve şuan az aşınmış diyor.

Yapmayın hocam yanılıyorsunuz. 5 seneyi aşkın oynuyorum böyle bir şeyi ne yaşadım ne gördüm ne duydum. Silah skinleri çıktığı gibi kalıyor herhangi bir değişim olmuyor.

Arkadaşlar skinler eskimez. Eğer öyle bir şey olsaydı boşuna "Fabrikadan yeni çıkmış" diye para vermezlerdi. Adamlar "Fabrikadan Yeni Çıkmış" diye bıçaklara binlerce dolar harcıyor.

Fabrikadan yeni çıkmış bir skinin var diyelim. O silahla alakalı eğer bir başarım açarsan, görevde kullanılmış oluyor. CS:GO oynadığım zamanlar öyleydi. Eğer güncelleme geldiyse bilemem. Çünkü eğer olmasaydı. Hep fabrikadan yeni çıkmış skinler olurdu.

Sen ciddi misin kanka? 😂
Böyle bir şey vardı sanki eskiden. Bana elma şekeri Glock düşmüş dü. Maçdayken birden silah skini bozuldu. Belki de sistemsel bir hatadır. Arkadaşlarımla bunu saatlerce tartışdık. Asla olmuyor böyle bir şey diyor herkes.

Emin olabilirsiniz fakat öyle bir şey yok.
He aynen kardeşim yalan borcum vardı sana. Aynısı galil adaçayı skininde de oldu. Fabrikadan çıkmış geldi ve o silahla çeşitli görevler yaptım. Şu an görevde kullanılmış diyor ve görüntüsü de değişti.
Yapmayın hocam yanılıyorsunuz. 5 seneyi aşkın oynuyorum böyle bir şeyi ne yaşadım ne gördüm ne duydum. Silah skinleri çıktığı gibi kalıyor herhangi bir değişim olmuyor.
Hocam aynısı galil adaçayı skininde de oldu. Fabrikadan çıkmış geldi ve o silahla çeşitli görevler yaptım. Şu an görevde kullanılmış diyor ve görüntüsü de değişti.

Geri
Yukarı