Silah yağını bisiklet zinciri için kullanmak

Spontune

Kilopat
Makaleler
11
Daha fazla  
Silah yağını zincir yağında kullananlar var ve çok iyi performans aldıklarını söylüyorlar. Bende halihazırda Chain-L zincir yağı var 10 ml 5-6 kere sağlam yağlamak için yeterli geliyor ve uzun ömürlü her uygulamada 1.600 km'den fazla dayandığını belirtiyor. Ve dediği kadar da sağlam bisikletimi karda sürdüm üzerine onca kar yağdı ve zincirden herhangi bir ses gelmeden yine akıcı bir şekilde kullanabildim memnunum fakat bu silah yağını merak ettim. Bunu kullanıp da iyi sonuç alan var mı? Çünkü 200 mililitresi 10 liraya falan satılıyor boş yere macera aramaya gerek yok aslında ama merak ettim sadece. Yeterince iyiyse bundan da alır denerim. 1.600 km sonra tabi. :trol:

Bir de aklıma gelmişken sorayım, sentetik tiner, bisiklet zincirine zarar verir mi? Birisi rehber gibi bir videoda zarar vermez demiş, siz ne diyorsunuz buna?

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı