Silinemeyen ve Tespit Edilemeyen Virüs Sorunu

ADWCleaner'i denedin mi ?

Ekran Alıntısı.JPG

Hosts dosyasnı orj. ile değiştirin. Saat zamanı eşitleme server'ını değiştirin.
Eagle get kaldırın. Bitdefender Free kaldırın.
http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/B85M-G/B85M-G-ASUS-3602.zip
BIOS güncel değil güncelleyin.

Bu klasörü de silin;
C:\Program Files\SUPERAntiSpyware

Bu klasör içini de temizleyin:
C:/Users/mesut/AppData/Local/Temp/

Çok fazla ses yazılımı yüklemişsiniz gereksizleri kaldırın. CCleaner ile başlangıç ve zamanlanmış görevleri devre dışı bırakın. Bunu en başta da söylemiştim yapılmamış.

IE ayarlarını sıfırlayın.

Son düzenleme:
Hosts dosyasnı orj. ile değiştirin. Saat zamanı eşitleme server'ını değiştirin.
Eagle get kaldırın. Bitdefender Free kaldırın.

http://dlcdnet.asus.com/pub/ASUS/mb/LGA1150/B85M-G/B85M-G-ASUS-3602.zip
BIOS güncel değil güncelleyin.

Bu klasörü de silin;
C:\Program Files\SUPERAntiSpyware

Bu klasör içini de temizleyin:
C:/Users/mesut/AppData/Local/Temp/

Çok fazla ses yazılımı yüklemişsiniz gereksizleri kaldırın. CCleaner ile başlangıç ve zamanlanmış görevleri devre dışı bırakın. Bunu en başta da söylemiştim yapılmamış.

IE ayarlarını sıfırlayın.

Öncelikle ilgilendiğiniz için ve sabırla cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim...

- Hosts dosyasını orijinal olanı ile değiştirdim. "Saat zamanı eşitleme" olayını anlayamadım maalesef...

- Program Files'ı kontrol ettim ve SUPERAntiSpyware klasörü zaten silik vaziyette...

- Temp klasörünü temizledim...

- EagleGet ve Bitdefender Free kaldırıldı...

- IE'yi zaten "Program özellikleri ekle veya kaldır"dan komple kaldırmıştım...

- BIOS'u da usb bellek edinir edinmez güncelleyeceğim.

- Ayrıca bu raporları hazırlamadan önce tüm başlangıç programlarını devre dışı bıraktım zaten. Zamanlanmış görevler de şu şekilde:
z.JPG

NOT: PC'yi güvenli modda başlattım, moddayken tüm browserları ve temp klasörünü sildim ve Kaspersky ile tarattım yine bir şey bulmadı...

Son düzenleme:
OK şuan sorun devam ediyor mu peki? CCleaner ile boş alanı temizle hariç hepsini işaretleyip temizledin mi?

Bugün tekrar Chrome'da misafir mod ile tarama yaptım ve yine aynı şey karşıma çıktı;

Adsız.png

Piyasadaki bütün anti virüs programları ile tarattım ama yok, bulamıyorlar bir şey... Her gün CCleaner ile tarayıp temizliyorum, her gün Hitman Pro ve EMSISoft Emergency Kit ile taratıyorum ama bir şey bulamıyorlar. Bu arada BIOS'u update ettim ve son Windows 10 güncellemelerini de yükledim. Trend Micro premium satın aldım. PC en azından korunsun... Bu programla da önemli dosyalarımı 3. parti uygulamaların değiştirmesine karşı da şifreledim.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı