Silinen diski geri getirmek mümkün mü?

f33

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle iyi akşamlar dilerim. Yaklaşık 2 saat önce bilgisayarımı formatladım ve yanlışlıkla şifrelerimin olduğu diski sildim. Bunu geri getirme yolu var mı?

Öncelikle iyi akşamlar dilerim. Yaklaşık 2 saat önce bilgisayarımı formatladım ve yanlışlıkla şifrelerimin olduğu diski sildim. Bunu geri getirme yolu var mı?

OneDrive varsa yedeklemiştir veya geri yükleme noktası diye bir şey var fakat formattan sonra o geri yükleme noktası da siliniyor diye biliyorum. OneDrive varsa bilgisayarınızda o yedeklerse yedeklemiştir başkada geri getirme yolunu bilmiyorum.

Çeşitli veri kurtarma yazılımları var. Ücretsiz olanlar bile oldukça kullanışlıdır.
  • Hdd ise %90 veriler kurtarılabilir.
  • Ssd ise şansınız var ama düşük. Depolama için kullanılan bir ssd disk ise yine düşük ama daha muhtemel.

Merhaba silinen verileri kurtarmakmı istiyorsunuz.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun evet kurtarmanın yöntemi var

EaseUS data recovery.
İbeesoft data recovery.
İcare data recovery.

Orijinal lisans anahtarları mevcut uygun fiyata yardımcı olurum

Veri kurtarma yazılımları mevcut bunlar ile deneme sürümü kullanarak tarama yapıyorsunuz bilgilerinizi görürseniz lisans anahtarı etkinleştirme kurtarma yapıyorsunuz.

Evet var EaseUS data recovery ile denediniz mi?

Son düzenleme:
Merhaba silinen verileri kurtarmakmı istiyorsunuz.

Merhaba öncelikle geçmiş olsun evet kurtarmanın yöntemi var

EaseUS data recovery.
İbeesoft data recovery.
İcare data recovery.

Orijinal lisans anahtarları mevcut uygun fiyata yardımcı olurum

Veri kurtarma yazılımları mevcut bunlar ile deneme sürümü kullanarak tarama yapıyorsunuz bilgilerinizi görürseniz lisans anahtarı etkinleştirme kurtarma yapıyorsunuz.

Evet var EaseUS data recovery ile denediniz mi?
Hocam merhaba bana yardımcı olurmusunuz, bilgi almak istiyorum lisans ücreti hakkında

Geri
Yukarı