Silinen dosya nasıl kurtarılır?

Daha fazla  
Arkadaşlar, users kısmındaki OneDrive klasörünü sildim yanlışlıkla. OneDrive'ın içinde de masaüstü vardı masaüstü klasörü içinde ise önemli bilgiler ve şifrelerim vardı. EaseUS ile tarama yaptım ve bu dosyaları gördüm ancak geri yükleme yapcağım sırada Premium hesap istedi bende kapadım ve bu programın Free versiyonunu indirdim fakat bunda olmadı Recuva'yı denedim olmadı. Şimdi ne yapmalıyım?

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar, users kısmındaki OneDrive klasörünü sildim yanlışlıkla. OneDrive'ın içinde de masaüstü vardı masaüstü klasörü içinde ise önemli bilgiler ve şifrelerim vardı. EaseUS ile tarama yaptım ve bu dosyaları gördüm ancak geri yükleme yapcağım sırada Premium hesap istedi bende kapadım ve bu programın Free versiyonunu indirdim fakat bunda olmadı Recuva'yı denedim olmadı. Şimdi ne yapmalıyım?
EaseUS'un Denemesi falan yok mu? Eğer yoksa satın almanı önereceğim.

Merhabalar Programı uygun fiyata satın almak için

Merhaba programı uygun fiyata satın almak için.

Sahibindene data recovery yazın teknosoft yazılım ile irtibata geçin uygun fiyata yardımcı olacaklardır. Son sürüm güncelleme alan orijinal lisans satıyorlar.

Geri
Yukarı