Silinmeyen virüs

0emirhan0

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba yaklaşık 1.5 ay önce trojan virüsü PC'me girdi ve ben bunu ne yaparsam yapayım silemedim. Bir sürü program denedim olmadı. Şu an Kaspersky deneme sürümünü kullanarak koruyabiliyorum o da bitecek yakında yardımcı olursanız sevinirim. He bir de ben Google'dan oyun modu indireceğim zaman altta bazen uyarı veriyor. Şimdi modun linkine tıklıyorum ilkinde başka sayfa açılıyor bildiğiniz gibi ondan sonra alta uyarı veriyor. Bulaşabilecek virüs gibi bir şey yani internetten bir şey indirmeye kalktığımda virüs indirecek tekrardan. Şu anlık uygulama koruyor ama bitince ne yapacağım bilmiyorum. Bugün oyun yüklemesi yapmak için uygulamayı kapattım 30dk lığına tekrardan girmiş tarama yapıyor şimdi sileceğim ama 30dk kapamaya bile gelmiyor hemen bulaşıyor, bulaştığını da bu gölge oluyor oradan anlıyorum sol ortada oluyor böyle. Yardımcı olursanız sevinirim

2022-02-14 (1).png

Son düzenleyen: Moderatör:
Aşağıdaki raporu paylaşın.

1 aydır bu şekilde kullanmak yerine format atabilirdiniz.

İdare ediyor diye bir şey yapmadım. Bugün fark ettim ben de kapanınca tekrar girdiğini ama mecbur format atacağım galibaç peki kablo ile başka PC'ye bağlayıp dosya atsam diğer PC'ye virüs geçer mi?

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi
Merhaba yaklaşık 1.5 ay önce trojan virüsü PC'me girdi ve ben bunu ne yaparsam yapayım silemedim. Bir sürü program denedim olmadı. Şu an Kaspersky deneme sürümünü kullanarak koruyabiliyorum o da bitecek yakında yardımcı olursanız sevinirim. He bir de ben Google'dan oyun modu indireceğim zaman altta bazen uyarı veriyor. Şimdi modun linkine tıklıyorum ilkinde başka sayfa açılıyor bildiğiniz gibi ondan sonra alta uyarı veriyor. Bulaşabilecek virüs gibi bir şey yani internetten bir şey indirmeye kalktığımda virüs indirecek tekrardan. Şu anlık uygulama koruyor ama bitince ne yapacağım bilmiyorum. Bugün oyun yüklemesi yapmak için uygulamayı kapattım 30dk lığına tekrardan girmiş tarama yapıyor şimdi sileceğim ama 30dk kapamaya bile gelmiyor hemen bulaşıyor, bulaştığını da bu gölge oluyor oradan anlıyorum sol ortada oluyor böyle. Yardımcı olursanız sevinirim.

Eki Görüntüle 1305141

Direk format atmalıydın.

Sadece format atmanız yetmez. Bunun yanında oyun modları indirirken daha dikkatli olun. Malum oyun modlarının birçoğu virüs içeriyor. Dikkat etmezseniz tekrardan bulaşması uzun sürmez.

Sadece format atmanız yetmez. Bunun yanında oyun modları indirirken daha dikkatli olun. Malum oyun modlarının birçoğu virüs içeriyor. Dikkat etmezseniz tekrardan bulaşması uzun sürmez.
Ona çok dikkat edilen hatta hiç indirmem bile peki kablo ile başka PC ye bağlanıp dosyalarımı atsam o PC ye virüs geçer mi bi de sıfırlamak yeterli olur değil mi tamamen sıfırlamak

Yeni konular

Geri
Yukarı