Silinmeyen virüs

burultu

Centipat
Daha fazla  
Selam bugün Minecraft için mod yükleyecektim dedim CurseForge'den yükliyeyim (ki bu güvenilir bir site yıllardır modlar buradan indirilir). İndiremedim. Kaspersky virüs uyarısı verdi nesne silindi falan dedi sonra baktım yine virüs gösteriyor. Çöz dedim nesne işlenemiyor dedi. Silinmiyor kısacası bu virüs güvenlik işlerinden pek anlamam yani hatalı false positive olduğunu düşünüyorum ama virüs göstermesi yine rahatsız ediyor beni. Yardımınıza ihtiyacım var.

Selam bugün Minecraft için mod yükleyecektim dedim CurseForge'den yükliyeyim (ki bu güvenilir bir site yıllardır modlar buradan indirilir). İndiremedim. Kaspersky virüs uyarısı verdi nesne silindi falan dedi sonra baktım yine virüs gösteriyor. Çöz dedim nesne işlenemiyor dedi. Silinmiyor kısacası bu virüs güvenlik işlerinden pek anlamam yani hatalı false positive olduğunu düşünüyorum ama virüs göstermesi yine rahatsız ediyor beni. Yardımınıza ihtiyacım var.
USB ile sıfırdan Windows kur. CurseForge yerine Modrinth kullan. Açık kaynak kodlu ordaki çoğu mod.

False-positive. CurseForge'da virüslü hiç bir dosya yok.

Ya da indirirken sizi pop-up'a yönlendirdi ve siz de bastınız.

Şu an LoL maçındayım bitince bir yeniden başlatacağım bilgisayarı belki bug falan vardır.

Arkadaşlar virüsün dosya kaynağını buldum geri dönüşüm kutusundan kalıcı olarak sildim tekrar Çöz dedim bu sefer kayboldu uyarı. Virüs görünmüyor. Tam tarama yapıyorum şu anda şimdi size sorum şu olacak: Bir virüsü manuel elle silmek tehditi ortadan kaldırır mı? Dediğim gibi teknik güvenlik bilgim pek yok.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı