Silinmiş Instagram hesabının sahibini savcılık bulur mu?

Batuhan craxs

Hectopat
Selam arkadaşlar. Benim kuzen fake bir hesap açmıştı Türk bir yakışıklı çocuk adına hatta neredeyse tüm fotolarini çalmış ama bu çocuğun hesabi açık işte 1K takipçi falan kasmış. Sonra bu adam mesaj yazdı seni dava ettim diye bizimkiler tutuşmuş. Ben de baktım telefon numarasını Fransa'ya ait yaptım aynı şekilde fake Gmail ile doğruladim. Aynı şekilde son girişleri de VPN ile girip toronto yaptım. Sonra hesabi kalıcı olarak kapadım. Yani kısacası hiçbir bilgi yok şu an hesapta. Savcılık bulabilir mi bu hesabi? İsmini falan her şeyini değiştim, her şeyi sildim.

Selam arkadaşlar. Benim kuzen fake bir hesap açmıştı Türk bir yakışıklı çocuk adına hatta neredeyse tüm fotolarini çalmış ama bu çocuğun hesabi açık işte 1K takipçi falan kasmış. Sonra bu adam mesaj yazdı seni dava ettim diye bizimkiler tutuşmuş. Ben de baktım telefon numarasını Fransa'ya ait yaptım aynı şekilde fake Gmail ile doğruladim. Aynı şekilde son girişleri de VPN ile girip toronto yaptım. Sonra hesabi kalıcı olarak kapadım. Yani kısacası hiçbir bilgi yok şu an hesapta. Savcılık bulabilir mi bu hesabi? İsmini falan her şeyini değiştim, her şeyi sildim.
Eğer savcılık kararı varsa kanıtlayıp verileri alabilir. Normalde yapılan çoğu şey yapılan işlemler loglara kaydedilir hesabı açtığın IP v.b Instegramda da böyle bir olay vardır herhalde.

Büyük ihtimal bilgileri değiştirsen de eski bilgiler belirli bir süre Instagram veri tabanında kalıyordur.
Ülkemizde sosyal medya şirketlerinin Türkiye temsilcilikleri de var.
Bulunabilmesi olası.

İlk günden bugüne girilen kayıtlar, yapılan işlemlerin hepsi tutuluyor. Savcılığın talep etmesi yeterli. Güzel bir tazminat öder.

Geri
Yukarı