Silver I'dan Silver II'ya çıkamıyorum

Kainny

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Meslek
gabenin öz oğlu
Merhaba,

Sorunum başlıkta ki gibi. Yaklaşık 1 senedir uğraşıyorum ancak halen Silver 1'im. Bu sabah nuke girdim 2 arkadaş silver 2 oldu bir arkadaş silver 3 oldu ve ben hala silver 1'dim. Her el takımı taşıyorum. Sıralamalarda ya 1. ya 2.yim. En fazla EDO, kill bende. Ama halen Silver 1'im. Arkadaşım yok. Nasıl Silver 2 olacağım. 55 Win ve 350 Saatim var. Bazı kişiler 2 3 el üst üste kazan rank atlarsın dedi ve 4 el kazandım. Yinede rankımda hiç bir değişiklik olmadı.

Son düzenleme:
Merhaba,

Sorunum başlıkta ki gibi. Yaklaşık 1 senedir uğraşıyorum ancak halen Silver 1'im. Bu sabah nuke girdim 2 arkadaş silver 2 oldu bir arkadaş silver 3 oldu ve ben hala silver 1'dim. Her el takımı taşıyorum. Sıralamalarda ya 1. ya 2.yim. En fazla EDO, kill bende. Ama halen Silver 1'im. Arkadaşım yok. Nasıl Silver 2 olacağım. 55 Win ve 350 Saatim var.
Bende son 4 maçı kazandım sonra bir kere kaybettim sonra 3 kere daha kazandım ama Silver 3 olamıyorum oyunun rank sistemi bir tuhaf.

Merhaba,

Sorunum başlıkta ki gibi. Yaklaşık 1 senedir uğraşıyorum ancak halen Silver 1'im. Bu sabah nuke girdim 2 arkadaş silver 2 oldu bir arkadaş silver 3 oldu ve ben hala silver 1'dim. Her el takımı taşıyorum. Sıralamalarda ya 1. ya 2.yim. En fazla EDO, kill bende. Ama halen Silver 1'im. Arkadaşım yok. Nasıl Silver 2 olacağım. 55 Win ve 350 Saatim var. Bazı kişiler 2 3 el üst üste kazan rank atlarsın dedi ve 4 el kazandım. Yinede rankımda hiç bir değişiklik olmadı.
Bende eskiden Silver 1'dim ve asla ama asla çıkamadım. Silver 1 bataklık gibidir! Yeni hesap satın aldım ve şuan Keleş 1'im

Her gün AimBotZ haritasında aim çalış. Yprac'ın oluşturduğu haritalarda smoke, prefire gibi şeyleri öğren. Her gün "Deathmatch" sunucularında oyna. Daha sonra iyi bir takım bul. Kendini geliştirirsin böyle. 3-4 maç kazanırsan diye bir şey yok. EDO'nun yüksek olduğu zaman daha kolay rütbe atlarsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı