SilverStone Air Blazer ARGB Türkiye'de!

Sistemimde 6 tane var, memnunum. Viper modelinde kasa çok yakınındaysa hafif motor sesi geliyor. Air Blazer'da bu problem yok. Hem Viper çok iğrenç gözüküyor, sarı sarı renkli bir fana 150-200 TL vermezdim :)
ic-coolin 224-xt için alıyoum uygun mudur ona. Fanından memnunum aslında ama daha güçlü fan alıp kendi fanını egsoz yapmak istiyorum.

ID Cooling SE-224-XT için alıyorum uygun mudur ona? Fanından memnunum aslında ama daha güçlü fan alıp kendi fanını egzoz yapmak istiyorum.
Uygun ancak SYS_FAN portu gerekebilir. Çünkü SE-224-XT içerisinden Y kablo çıkmıyor.

Merhaba, RGB kalitesi çok iyi değil. Fiyatı inanılmaz derecede artmış. Benim kasamda şuan 6 tane takılı. Ürünlerden bir tanesi sorunlu gelmişti ve değişim yaptılar. Official website da 1 aylık 2 aylık fanlar ses yapmaya başlamış(bununla ilgili şikayetler var.)CPU cooler içinde kullanmanız için tavsiye ederim. Diyorsanız ki benim için rgb çok sorun değil ve ürünler zaten garantili bir sorun olursa garantiyle uğraşmak sorun olmaz benim için düşünmeden alın. Pressure ve hava akışı açısından söylenebilecek bir şey yok. O yönden oldukça iyi.

Merhaba, RGB kalitesi çok iyi değil. Fiyatı inanılmaz derecede artmış. Benim kasamda şu an 6 tane takılı. Ürünlerden bir tanesi sorunlu gelmişti ve değişim yaptılar. Official website da 1 aylık 2 aylık fanlar ses yapmaya başlamış(bununla ilgili şikayetler var.)CPU cooler içinde kullanmanız için tavsiye ederim. Diyorsanız ki benim için RGB çok sorun değil ve ürünler zaten garantili bir sorun olursa garantiyle uğraşmak sorun olmaz benim için düşünmeden alın. Pressure ve hava akışı açısından söylenebilecek bir şey yok. O yönden oldukça iyi.

Aynen Lian Li'den sonra RGB'si kalitesiz gözüktü gözüme. Galiba SL120 WHİTE alacağım bende.

ic-coolin 224-xt için alıyoum uygun mudur ona. Fanından memnunum aslında ama daha güçlü fan alıp kendi fanını egsoz yapmak istiyorum.
hocam hortlatmak istemiyorum ama öyle olacak gibi. şu an tam olarak aynı sebepten almak aşamasındayım. se 224-xt mevcut. bu fanı almak istiyorum ama özellikle ses seviyesi açısından eğer tecrübeniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.

hocam hortlatmak istemiyorum ama öyle olacak gibi. şu an tam olarak aynı sebepten almak aşamasındayım. se 224-xt mevcut. bu fanı almak istiyorum ama özellikle ses seviyesi açısından eğer tecrübeniz varsa paylaşabilirseniz sevinirim.
10.24 MB file on MEGA %100 fanda kapı, pencere kapalı odada.

Yeni konular

Geri
Yukarı