SilverStone PSU kaliteli mi?

Kasasına göre değişir. Gördüğüm Mini-ATX kasalar genelde ATX boyutunda PSU'ları da destekliyorlardı. Sizin sorduğunuz Silverstone modeli daha çok HTPC kasalarda kullanılıyor. İsterseniz kasanın modelini de söyleyin bakalım neleri destekliyormuş.
Şimdi durum şöyle ben şu kasanın siparişini verdim
Everest Cubıc-252 Usb 3.0 Oyun Kasa Fiyatı - Taksit Seçenekleri
bu kasa için de şu psu nun siparişini verdim
Şimdu bunlara r5 3400g işlemci ve ekran kartsız bi sistem kurulacak.

Aynı kasaya 3600x li ekran kartlı bir sistem daha kurulacak onun için modüler ve küçük psu arıyorum.

Şimdi durum şöyle ben şu kasanın siparişini verdim
bu kasa için de şu psu nun siparişini verdim
Şimdu bunlara r5 3400g işlemci ve ekran kartsız bi sistem kurulacak.

Aynı kasaya 3600x li ekran kartlı bir sistem daha kurulacak onun için modüler ve küçük psu arıyorum.
O kasaya ATX psular uyuyor diye biliyorum.

Şimdi durum şöyle ben şu kasanın siparişini verdim.
Bu kasa için de şu PSU'nun siparişini verdim.
Şimdu bunlara R5 3400G işlemci ve ekran kartsız bir sistem kurulacak.

Aynı kasaya 3600X'li ekran kartlı bir sistem daha kurulacak onun için modüler ve küçük PSU arıyorum.
Anladım, bir kasaya iki sistem kuracaksınız. Nasıl bir fantezi bilmiyorum ama eğer bütçe varsa alın gitsin o PSU'yu, hiçbir sıkıntı çıkarmaz yuvaya oturduktan sonra.

Anladım, bir kasaya iki sistem kuracaksınız. Nasıl bir fantezi bilmiyorum ama eğer bütçe varsa alın gitsin o PSU'yu, hiçbir sıkıntı çıkarmaz yuvaya oturduktan sonra.
:D yanlış anlamışsınız hocam 2 tane kasa kurulacak. Kasanın birinde ekran kartı olmayacak 3400g ile. 2. kasa da 3600x ile bir ekran kartı kullanılacak yani 2 sistem toplanacak şuan

Yanlış anlamışsınız hocam 2 tane kasa kurulacak. Kasanın birinde ekran kartı olmayacak 3400G ile. 2. kasa da 3600X ile bir ekran kartı kullanılacak yani 2 sistem toplanacak şu an.

O beyaz kasaya ATX PSU'nun olup olmayacağını sorabilirsiniz satıcıya. Buradan farazi olarak bir şey diyemem maalesef.

Yeni konular

Geri
Yukarı