SilverStone Tundra TD02LITE ses sorunu

Ozan.F

Hectopat
Daha fazla  
Almış olduğum Tundra serisi sıvı soğutmayı montaj ettim fakat çalışma sesi biraz fazla geldi bana, acaba başka sorun yaşayan arkadaşlar var mı ? Fanlardan kaynaklanan bir sorunmu acaba değiştirsem düzelir mi sorun?

Screenshot_1.png

Değerler bu şekilde, bağlantıları doğru yaptığımı düşünüyorum. Fan devirlerini MSI Control Center'dan ne yaptıysam değiştiremedim sabit hızda çalışıyor smart modda, manuelde ise %25 yapıyorum hızlar yine sabit kalıyor değişmiyor.

@FantastikTürk @Neko @SideWinder@JohnMacTavish

Son düzenleyen: Moderatör:
@My Man! sorunum zaten düşürememek.MSI Control Center'dan düşüremedim hızını ,manuel ekranından %25 yapıp kaydediyorum fakat hız sabit değişmiyor.Biostan düşürmeye çalıştım yapamadım.Rpm sabit hızda çalışmaya devam ediyor.Sistem boşta iken smart modda bu hızlarda çalışması normalmidir acaba.?
Screenshot_1.png

Screenshot_2.png

Başka yollardan düşüremezmiyiz fan devirlerini.? Speedfan dan denedim düşüremedim.

Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı