CM Seidon 240V vs SilverStone Tundra TD02LITE

Gheky

Kilopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhabalar, i5 6500 işlemci için sıvı soğutma işlemci fanı arıyorum. 300-400 TL maximum bütçe ayırdım. Bu iki sıvı soğutma arasında kaldım maalesef. CM 240V yeni bir soğutucu olmasına karşılık fazla benchmark testi bulamadım. i5 6500 için gereksiz biliyorum ama sonradan non-k ile O.C yapabilirim. Ayrıca kasanın dış görünüşüne önem veren birisiyim. Sizce hangi soğutucuyu almalıyım?

Hocam o işlemciye OC biraz sıkıntı ve o kadar yüksek bir soğutma almanız gerek yok. CM ucuz 100-200Tl arası bir hava soğutma işinizi fazla ise görecektir. Hem az da olsa OC potansiyeli verir.

Merhabalar, i5 6500 işlemci için sıvı soğutma işlemci fanı arıyorum. 300-400 TL maximum bütçe ayırdım. Bu iki sıvı soğutma arasında kaldım maalesef. CM 240V yeni bir soğutucu olmasına karşılık fazla benchmark testi bulamadım. i5 6500 için gereksiz biliyorum ama sonradan non-k ile O.C yapabilirim. Ayrıca kasanın dış görünüşüne önem veren birisiyim. Sizce hangi soğutucuyu almalıyım?
K serisi olsa tamam da, hava soğutma almak daha mantıklı.

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı