SIM City Complete Edition alınır mı?

VanT0R

Hectopat
Yer
DE/Stuttgart
Selam, SIM City Complete Edition Origin'de 54,99TL düşmüş uzun zamandır almaya niyetim var ama yapılan yorum ve incelemelerden ötürü karar veremedim. Sizce almaya değer mi?

Şehir kurma oyunları hoşunuza gidiyorsa olabilir.
Epic Cities Skylines vermişti alternatif olarak ona bakılabilir.

Şehir kurma oyunlarını severim Cities Skylines oynadım SIM City'i bir denemeyi düşünmüyorum ama dediğim gibi karar veremedim.
Oyunu oynayan arkadaşlar deneyimlerini yazabilir mi? Lütfen çok kararsız kaldım alıp almama konusunda.

Son düzenleme:
Evet hocam aldım, eğer sorarsanız aldığınıza değdi mi? Bence kesinlikle değdi çünkü ben SIM City'nin renklerini, grafiklerini ve şehir yönetimini daha çok seviyorum. Zaten genelde multiplayer modunu oynuyorum.

Hocam Cities Skylines bana karışık, zor geliyor. Yani çok aşırı detayli en ufak sorunda her şey berbat olabiliyor. Ben çok kafa yormayacak bir şehir kurma oyunu arıyorum SIM City nasıl bu konuda?

Hocam Cities Skylines bana karışık, zor geliyor. Yani çok aşırı detayli en ufak sorunda her şey berbat olabiliyor. Ben çok kafa yormayacak bir şehir kurma oyunu arıyorum SIM City nasıl bu konuda?

Hocam ben de sizinle aynı görüşte olduğum için SIM City satın aldım, örneğin; Cities Skylines da elektrik tellerini çekmeniz lazım ama SIM City de sadece elektrik santrali koymanız yeterli elektrik otomatik dağıtılıyor.

Kısaca SIM City de o kadar kafa yormanıza gerek yok çok daha rahat sadece ufak tefek şeyler eksik ama çok büyük problem değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı