SIM kartı girişi olmayan tablette nasıl WhatsApp kullanılır?

Tablete SIM kart takamıyorum ama WhatsApp'ımı orada da kullanmak istiyorum, nasıl yapabilirim?
Whatsapp'ı yükleyip giriş ekranında sağ üstte 3 noktaya tıklayınca hesap bağlantısı gibi bir seçenek çıkıyor oraya girince karekod çıkıyor onu asıl telefonunuzdan Whatsapp -> Bağlı cihazlar kısmından okutuyorsunuz oluyor.

Şöyle öncelikle SIM kartı tablet harici cihaza tak ve o cihazın numaralarını tablette gir ve gelen kodu tablete yaz artık wpyi tabletten kullanabilirsin.

WhatsApp uygulaması zaten fiziksel bir sim karta ihtiyaç duymuyor. Farklı bir cihaz'a geçici olarak sim kartınızı bağlayın ardından tabletinize bu uygulamayı indirin ve geçici olarak kullandığınız telefondan ise sms doğrulaması yapın. İşte WhatsApp'ı artık fiziksel bir bağlantıya ihtiyaç duymadan kullanabilirsiniz.

Arkadaşlar yanlız sim kartsız tablette arttık numara giriş ekranı çıkmıyor.Direk telefon bağlama orkodu geliyor..Bir yolunu bulamadım..Whatshap kullanılmayan eski bir telefondan hattı çıkararak kendi yelefonuma takıp hesap bağlama yapabiliyorum anca..Oda bir süre sonra bağlantıyı sonlandırdı..Bir yolu varmı?

Yeni konular

Geri
Yukarı