SIM kartsız WhatsApp kullanılır mı?

Türk Telekom kartları vardı o kartlı yoldaki arama yerlerine takıyoruz sonra SMS kodu istiyor yanlış girip sesli kod istiyorduk sonra o sesli kodu giriyorduk o kartın whattsapı oluyordu.

Dostum işte whatsapp kuracağın telefona dedenin numarasını yaz. Tuşlu telefonuna kod gelecek onu da onaylat whatsapp kurduğun android telefondan bitti iş. Whatsapp olan telefonda hat yoksa hiç bir türlü whatsapp'ı kullanamazsın ancak WiFi ile internete bağlanıp mesajlaşma/görüntülü arama/normal arama yapabilirsin.
Anladım teşekkürler.

Evet ben bu sekil kullandim bu yaz.

Kendi Whatsappimi bir sure kafa dinlemek icin kapattim. Arkadasimin, bosta hatti vardi. Onun numarasi ile kendi telefonumdan Whatsappa kaydoldum. Hemen o an ona giden sms.teki kodu, bana telefonda soyledi. Ben de aktif ettim.

Ayrica hesabi kapatirken de ayni seyi yapmam gerekir saniyordum. Bu sefer direk telefondan kapattirdi. Kod falan istemedi.

Hallettim arkadaşlar zaten çoktan. Ama Wi-Fi olmadığı için mecbur hattı takmak zorunda kaldım. Bir saat telefonu ögrettim. Aramasına kadar ögrendi gerek bile kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı