SiMarkt güvenilir mi?

resatm

Hectopat
Merhabalar. Logitech G29 almayı düşünüyordum. Sahibinden.com'da gördüm. Web siteleri falan var ama pek güvenemedim açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhabalar. Logitech G29 almayı düşünüyordum. Sahibinden.com'da gördüm. Web siteleri falan var ama pek güvenemedim açıkçası. Siz ne düşünüyorsunuz bu konu hakkında?
Merhaba ben de gördüm siteyi. Aynı ürünü ben de almayı düşünüyordum. Siz aldıysanız yorumlarınızı rica edebilir miyim?
Dikkat edin, Kontorland gelebilir. Vitessiz hali internette 3.000-3.500 civarına satılıyor. Sizce bu fiyat mantıklı mı? Amazon.com'da bile fiyatı 350$, yani yaklaşık 2400 lira.

Uzak durun bu siteden.

Dikkat edin, Kontorland gelebilir. Vitessiz hali internette 3.000-3.500 civarına satılıyor. Sizce bu fiyat mantıklı mı? Amazon.com'da bile fiyatı 350$, yani yaklaşık 2400 lira.

Uzak durun bu siteden.
Aslında dün telefonda görüştüm firmayla. Benim çalıştığım yere çok yakın merkezleri. Elden alabilir miyim diye sorduğumda sadece kargo ile gönderim yaptıklarını söylediler. Ayrıca sitelerinde sadece Havale/EFT ile alışveriş yapılıyor. Kredi kartı seçeneği olup olmadığını sorduğumda da ödeme sisteminde sorun olduğu söylendi. Bana da çok güven vermedi aslında. Ha bir de neden ucuz olduğunu sorduğumda 3-4 kez kullanıldığı için olduğunu söylediler. Ama yine de deneyimi olan biri varsa diye merak ettim.

Eski bir freelancer olan simarkt calisaniyim 2 ay çalıştırıp maaş odemediler. Ondan sonrada onlara ulaşma imkanım olmadı. Bu firma dolandırıcıdır arkadaşlar sadece resim yükleyip satış yapıyorlar fakat ürün sizlerin eline ulaşmaz tıpkı hiç kimseye ulaşmadığı gibi, kredi karti ile ödeme konusuna gelince ellerinde vergi levhası yok bu yüzden sadece havale ile ödeme alıyorlar. Ürünün gelmez ise hesap sahibinin bir şekil bulurum demeyin muhtemelen hesap sahibi ile ölü biri onun üzerine hesap açmışlar.

Geri
Yukarı