Şimdi spora başlamalı mıyım?

KayraWs

Decipat
Daha fazla  
Merhaba, benim bir sorum var, sorum şu; ben yaklaşık 8 aydır diyetisyen dahilinde kilo veriyorum,
Bmı; 21.
Fakat yağ oranım fazla sanırım, kilom orta ama göbek var çok olmasa da, spora başlamalı mıyım? Yoksa diyetisyenle kilo vermeye devam mı etmeliyim?
Spor salonuna gidemiyorum maalesef, evde dumbell, halter barfiks şınav yürüyüş gibi sporlardan bahsediyorum. Yemek programımı tamamen değiştirebilirim. İstediğim zaman çok az, istediğim zaman çok fazla yiyebiliyorum.

Spor salonuna başlayan hiçkimse güzel bir vücutla başlamaz genelde zayıflar ve kilolular başlar olay, tamamen disiplinde eğer disipline bindirirseniz işi tabiki olur.

Spor salonuna başlayan hiç kimse güzel bir vücutla başlamaz genelde zayıflar ve kilolular başlar olay, tamamen disiplinde eğer disipline bindirirseniz işi tabii ki olur.

8 aydır vucüduma çok dikkat ediyorum, şekeri ağzıma sürmedim, her gün yürüyüşümü yaparım, düşünüyorum ki spordada böyle gider.

Z

O zaman size şunu temin edebilirim, güzel bir vücuda ulaşırsınız ama bu süreç kolay olmayacak ve uzun sürecek.

Zaten anında beklemiyorum, çok kaslı vucutta istemiyorum, yani kaslı, yürürken sarkmayacak bıngıl bıngıl olmayan sert bir vucut istiyorum, hedefim 2 senede bu vucuda gelmek.

2 seneden daha kısa sürede gelirsiniz fakat, bilinçli ve işi adabı ile yapmanız lazım başlargıç için işi bilen birinden yardım alabilirsiniz.

Teşekkürler değerli bilgileriniz için, son bir sorum var, protein tozuna sıcak bakmıyorum, yeterli tavuğu kırmızı eti tüketirsem, almama gerek kalır mı?

Ben zaten önermiyorum protein tozunu, tavuk ve kırmızı et yemeniz çok daha iyi, eğerki isterseniz belirli bir süre geçtiknte sonra Creatine alabilirsin bu spor için bana göre tek gerekli supplement ayrıca vitaminleride alabilirsiniz onlarda önemli dediğim gibi.

Proteininizi besinlerden almak daha iyi olacaktır zaten sizin için.

Yeni konular

Geri
Yukarı