Spora başlamalı mıyım?

MrMancini

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Gelsenkirchen
Merhaba forum üyeleri, bildiğiniz gibi üniversiteler uzaktan eğitime geçti ve ben de memleketime geldim. Daha öncesinde arkadaşlar ile ara tatilden sonra spora başlamayı konuşuyorduk ancak herkes memleketine gitti. Ben de arkadaşlarımın yardımıyla giderim diye düşünüyordum. Ben hala spora gitmek istiyorum ancak daha önce hiç spora gitmedim. Yani o aletler nasıl kullanılır falan bilmiyorum. Bir de biraz utanıyorum açıkçası daha önce hiç gitmediğimden dolayı. Ama bir yandan da vücudumu geliştirmek de istiyorum. Arada kaldım. Yani diğer döneme aşağı yukarı 7 ay var. Tavsiyelerinizi merak ediyorum. Bir de eğer gidersem özel ders almalı mıyım? Teşekkürler.

Hareketleri falan hocalar gösterir utanman ise 3 4 güne geçer özel ders almana gerek yok düzenli bir beslenme ve düzenli sporla beraber 7ayda bambaşka bir şey olabilirsiniz.

Merhaba forum üyeleri, bildiğiniz gibi üniversiteler uzaktan eğitime geçti ve ben de memleketime geldim. Daha öncesinde arkadaşlar ile ara tatilden sonra spora başlamayı konuşuyorduk ancak herkes memleketine gitti. Ben de arkadaşlarımın yardımıyla giderim diye düşünüyordum. Ben hala spora gitmek istiyorum ancak daha önce hiç spora gitmedim. Yani o aletler nasıl kullanılır falan bilmiyorum. Bir de biraz utanıyorum açıkçası daha önce hiç gitmediğimden dolayı. Ama bir yandan da vücudumu geliştirmek de istiyorum. Arada kaldım. Yani diğer döneme aşağı yukarı 7 ay var. Tavsiyelerinizi merak ediyorum. Bir de eğer gidersem özel ders alınır mı? Teşekkürler.

Şu gördüğün kaslı adamlarda önceden utanıyordu ilk başladıklarında, bu bayağı normal ve abartmana gerek yok, hocan gösterir veya video falan izlersin sporla ilgili.

Mersk etme, herkes kendi halinde takiliyor :D Ayrica arkadaslarinda katilirsa mükemmel ortam olur. En önemlisi basladiktan sonra ki 1-2 ay çünkü yilmaya basliyorsun, orada sakın birakma.
Dediğim gibi üniversitedeki arkadaşlarım memleketlerinde. Yaşadığım yerdeki arkadaşlarımın da spora gideceğini düşünmüyorum açıkçası.

Geri
Yukarı