Şimdiki insanlar neden böyle?

xCheesy99

Decipat
Makaleler
2
Yer
Sweet Home Alabama
Arkadaşlar merhaba. Şimdiki kızlar ve erkekler hepsi bad boy ve bad girl sanıyor kendini. Tabii ki her kesim için değil. Bu kızlar bir yerini gösterme peşinde erkekler yalakalık yapma peşinde bu böyle nereye kadar gidecek? Görüşlerinizi beklerim.

• Eğitim seviyemiz düşük. Sistem tamamen öğrenciyi başıboş bırakmak için tasarlanmış.
  • Televizyonda yayınlanan diziler, izleyeni daha da boş bir insan yapıyor.
  • Milletimiz de bu izlediklerinden etkilenip toplumda kendine ona göre yer edinmeye çalışıyor.
Bunda en büyük etkenlerden birisi de ebeveynler. Anne-baba adam akıllı çocuğuna ahlak dersi verse bunlar olmayacak.

Dağılabilirsiniz.

adacceb73c3a12c2d99132e3c91ba794.png

Dostum 22-23 yaşından büyük kaç kişiyle konuştun? Böyle olması o kadar da garip değil bence. Hepsi büyüyünce olgun davranışlar sergileyecektir. Hepsi derken %90'dan bahsediyorum.

• Eğitim seviyemiz düşük. Sistem tamamen öğrenciyi başıboş bırakmak için tasarlanmış.
  • Televizyonda yayınlanan diziler, izleyeni daha da boş bir insan yapıyor.
  • Milletimiz de bu izlediklerinden etkilenip toplumda kendine ona göre yer edinmeye çalışıyor.
Bunda en büyük etkenlerden birisi de ebeveynler. Anne-baba adam akıllı çocuğuna ahlak dersi verse bunlar olmayacak.

Haklısınız bir de şu bad boy olayını bırakmaları lazım diyor ki ateist oldum zincirlerimi kırdım bad boyum aslında haksız böyle yapmakla inansa en azından daha dikkatli saygılı biri olur çok haklısınız.

Haklısınız bir de şu bad boy olayını bırakmaları lazım diyor ki ateist oldum zincirlerimi kırdım bad boyum aslında haksız böyle yapmakla inansa en azından daha dikkatli saygılı biri olur çok haklısınız.
Doğru söylüyorsunuz. Örneğin bende ateistim fakat şu kendine bad boyum diyenler yüzünden bana gelip "Böyle kız düşüyor mu?" "Sen kendini havalı mı sanıyorsun?" gibi şeyler söylüyorlar.

Geri
Yukarı