Simli silikon tabancayı bozar mı?

Eğer simler makineyi kullanılamayacak kadar etkileseydi emin olun satılmazdı. Ağız kısmında yapışması gibi bir şey söz konusu olmaz çünkü hem homojen dağılan bir malzeme hem de tortu gibi değildir. Sonrasında normal silikon kullandığınızda zaten simli olan da tamamen çıkacaktır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz simli olanı yani.

Bozabilir çünkü simler yapışıp çıkış ucunu tortu gibi kapatabilir. En sağlıklısı şeffaf kullanmaktır
Eğer simler makineyi kullanılamayacak kadar etkileseydi emin olun satılmazdı. Ağız kısmında yapışması gibi bir şey söz konusu olmaz çünkü hem homojen dağılan bir malzeme hem de tortu gibi değildir. Sonrasında normal silikon kullandığınızda zaten simli olan da tamamen çıkacaktır. Gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz simli olanı yani.
Bu tabancayı daha yeni aldım. Ve bu tabanca ile şu ana kadar 4 adet kısa, kalın ve farklı renklerde simli silikon bitirdim. Daha geçen normal beyaz silikon taktım. Tabanca artık normal silikon akıtıyor. Ve dikkatli baktığımızda ise normal silikonun içinde çok az sim kaldığını görüyoruz. Yani bu demek oluyor ki, Çok az tortu yapıyor ama tabancayı kullanılmayacak hale getirmiyor. Teşekkürler.

Geri
Yukarı