Sims 4 Save doyaları bozuluyor

İşletim sistemi
Windows 10

antanes

Decapat
Daha fazla  
RAM
8 gb ddr4
Ekran kartı
radeon rx 570 sapphire
Anakart
msi H510m-pro-e
İşlemci
i3 10105f
Merhaba,

Birkaç gün önce Sims 4 Save dosyamın bozulduğunu fark ettim. Mutfakta yemek yaparken tezgahta hazırladığı yemeğin sonuna doğru yemeğe müdahale edemiyor, ellerini kaldırıp sallıyor vs. tezgahı değiştirsem bile başka yerdeki tezgahta hazırlatsam da yemeği sonuç aynıydı. Bir de kızın giydiği eldiven ve spor kıyafetinin ayakkabılarını hiç çıkartmadı. Sims yaratma ekranına gittiğimde onlar yok başka kıyafetlerde ama dünyaya döndüğümde duruyorlar, kıyafet değiştirmek için açılan küçük pencerede de gözüküyorlardı.
Bende dün yeni oyun indirdim ama sonuç değişmedi. 2-3 Save geri aldım o zaman düzeldi ama biraz önce yine mutfakta yaşanan sorunu yaşadım... Save'lerimi kurtarma imkanı var mı acaba ve bu sorun neden kaynaklanıyor? Olabilir? Şimdiden teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Oyunu satın almadıysanız indirdiğiniz torrent sitesindeki dosyaların bozuk ya da virüslü olma ihtimali çok yüksek.

Eğer satın aldıysanız nereden aldığınızı söyleyin ona göre dosya doğrulama ve kurtarma ayarının nerede olduğunu söyleyelim.

Oyunu satın almadıysanız indirdiğiniz torrent sitesindeki dosyaların bozuk ya da virüslü olma ihtimali çok yüksek.

Eğer satın aldıysanız nereden aldığınızı söyleyin ona göre dosya doğrulama ve kurtarma ayarının nerede olduğunu söyleyelim.
öncelike cevabınız için çok teşekkür ederim. oyunu satın almadım maalesef.
o save i kurtarmamın imkanı var mı acaba? yada başka bir siteden indirsem sonucun değişme ihtimali var mı?

Oyununuzun save dosyası büyük ihtimalle Belgeler klasöründedir. Electronic Arts diye bir klasör varsa onun içindedir. Direkt Sims 4 diye de bulabilirsiniz ikisinden biri. Oradaki dosyayı kopyalayıp yeni oyun indirince tekrar oraya atarak deneyebilirsiniz. Dosyayı masaüstünüze ya da benzeri bir yere yedekleyin yani.

Bir ihtimal save dosyanız da bozulmuş olabilir ya da sürüm uyuşmazlığı olabilir. Bunu sadece deneyerek öğrenebilirsiniz. Torrent indirmeyi desteklemiyorum ama karar sizin yine torrent indirecekseniz Reddit üzerinden link bulmayı deneyin. En azından daha güvenilir oluyor.

Oyununuzun save dosyası büyük ihtimalle Belgeler klasöründedir. Electronic Arts diye bir klasör varsa onun içindedir. Direkt Sims 4 diye de bulabilirsiniz ikisinden biri. Oradaki dosyayı kopyalayıp yeni oyun indirince tekrar oraya atarak deneyebilirsiniz. Dosyayı masaüstünüze ya da benzeri bir yere yedekleyin yani.

Bir ihtimal save dosyanız da bozulmuş olabilir ya da sürüm uyuşmazlığı olabilir. Bunu sadece deneyerek öğrenebilirsiniz. Torrent indirmeyi desteklemiyorum ama karar sizin yine torrent indirecekseniz Reddit üzerinden link bulmayı deneyin. En azından daha güvenilir oluyor.
evet yedeklerimi alırım biliyorum yerlerini.
şimdi sürüm uyuşmazlığı olsa bu oyun iki de bir yeni bişey çıkarttığı için sürekli sürümü değişiyor, sürüm uyuşmazlığı dediğiniz şey bununla bağlantılıysa diğer insanların daoynayamaması gerek çünkü oyunu sıfırdan indiriyoruz yeni çıkan pack vs olursa, bizde olana yeni çıkanı ekleyemiyoruz. sürüm uyuşmazlığından benim anladığım bu, başka bir şeyse onu öğrenmek için bu açıklamayı yaptım.
bende orijinalini almak isterim fakat 3-5 bin lirayı buluyor.. bu sebepten toreentten indiriyorum. onaylamıyor olsanız da tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Sürüm uyuşmazlığından kastım o değildi. Sizin şu an oynadığınız oyunun sürümü yeni indireceğinizden eski veya daha yeniyse diğer indirdiğiniz sürümde save dosyanız çalışmayabilir demek istemiştim.

Sürüm uyuşmazlığından kastım o değildi. Sizin şu an oynadığınız oyunun sürümü yeni indireceğinizden eski veya daha yeniyse diğer indirdiğiniz sürümde save dosyanız çalışmayabilir demek istemiştim.

Anladım. Bunu bilen birine danışmam gerekiyor.

Tekrar merhaba,
Sims'te oluşturduğumuz karakterlerin de birer dosyası oluyormuş, sadece bu karakterleri alıp oyunu yeniden kurup içinde de aldığımız karakterleri atsak save dosyalarımda olan bozukluktan kurtulmuş olur muyum?

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı