Sims4 "0xc000007b" hatası

İşletim sistemi
Windows 10
C:\Windows\SysWOW64\MSVCP140.dll
C:\Windows\SysWOW64\VCRUNTIME140.dll

Bu ikisini silip aşağıdakileri kurun:

Windows'un 1909 sürümünü kullanıyorsunuz. Ek olarak kullanıcı adınız Türkçe karakter içeriyor. Küçük "ı" harfi yer alıyor. Kullanıcı adınızda Türkçe karakter kullanmayın. Son olarak doğru raporu paylaşın. Sims 4 yerine Origin Setup'ı paylaşıyorsunuz.

Yazım kurallarından dolayı geçici olarak yazamadım beklettiğim için kusura bakmayın.Yüklediğim görselleri silemiyorum.

Dosya Ekleri

• ss5.png
    ss5.png
    7,2 KB · Görüntüleme: 31
  • ss6.png
    ss6.png
    6,8 KB · Görüntüleme: 30
  • ss7.png
    ss7.png
    9,4 KB · Görüntüleme: 28
Windows'un 1909 sürümünü kullanıyorsunuz. Ek olarak kullanıcı adınız Türkçe karakter içeriyor. Küçük "ı" harfi yer alıyor. Kullanıcı adınızda Türkçe karakter kullanmayın. Son olarak doğru raporu paylaşın. Sims 4 yerine Origin Setup'ı paylaşıyorsunuz.

Steam üzerinden yüklediğim için sağ tıklayıp "dosya konumunu aç "yapamıyorum. Oyunu açmaya çalıştığımda ise OriginThinSetup.exe hatası olduğu için raporu o şekilde paylaştım. Technopat'in YouTube videosunu izlediğimde bu şekildeydi.
Dosyalarından mı bahsediyorsunuz?
Silinmez gibi gözükür ama silinirler. Sayfayı yenilediğinizde dosyaların orada olmadığını göreceksiniz zaten.

Evet dosyalardan bahsediyordum. Sil-devam şeklinde ilerlediğim de yeniden dene çıkıyor.

Geri
Yukarı