Çözüldü Origin Sims 4 0xc000007b hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
İşletim sistemi
Windows 10

Petalie

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 3 yıl önce Origin'den satın aldığım ve sorunsuz kullandığım Sims 4 uygulaması bilgisayarımı değiştirip kurduğumdan beri bu hatayı(0xc000007b) veriyor. İnternette yazan çoğu şeyi yaptım, DLL dosyasını kopyalamama izin vermediği için o çözümü deneyemedim fakat Origin'in servisiyle Online görüşme yaptım ve orada silmemi söyledikleri dosyaları sildim sorunun çözülmüş olması gerektiğini söylediler ama çözülmedi. Nasıl bir yol izleyebilirim?
Bilgisayarım NVIDIA GeForce GTX ve Intel Core i7 10. nesil, Monster Abra A7 v11.3 serisi eğer yardımı olacaksa.
Yardımcı olabilirseniz çok sevinirim, şimdiden teşekkürler.

Yanlış bilgi
Hocam belirttiğiniz hata kodu bildiğim kadarıyla DLL eksikliği ya da uyuşmazlığı yüzünden oluyor DLL'leri atın ve tekrardan deneyin lütfen.

Artı -3 Eksi
Hocam belirttiğiniz hata kodu bildiğim kadarıyla DLL eksikliği ya da uyuşmazlığı yüzünden oluyor DLL'leri atın ve tekrardan deneyin lütfen.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bu videodaki adımları izledim fakat DLL dosyalarını söylediği klasöre kopyalama izni vermedi, o yüzden yapamadım. Ayrıca daha önceden sorunsuz kullanabildiğim orijinal versiyonda neden böyle bir hatayla karşılaştığımı anlayamadım, orijinal olmasının amacı böyle sorunlar yaşamadan oyunu oynayabilmemiz değil mi?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
bu videodaki adımları izledim fakat DLL dosyalarını söylediği klasöre kopyalama izni vermedi o yüzden yapamadım, ayrıca daha önceden sorunsuz kullanabildiğim orijinal versiyonda neden böyle bir hatayla karşılaştığımı anlayamadım, orijinal olmasının amacı böyle sorunlar yaşamadan oyunu oynayabilmemiz değil mi?

Kopyalamama izin vermiyor derken neden kastettiniz yönetici izni verince atması gerekiyor.

0xc000007b hatasının çözümü bu değil çünkü. Tık arsızı ve bir şeyden anlamayan insanların videolarına itibar etmeyin. Rapor paylaşın.
Orijinal olmasının amacı böyle sorunlar yaşamadan oyunu oynayabilmemiz değil mi?
Değil. Yapmamanız gereken bir şey yapıp elle DLL atsanız Windows lisansına 2.000 TL bile vermiş olsanız sorun yaşarsınız.

0xc000007b hatasının çözümü bu değil çünkü. Tık arsızı ve bir şeyden anlamayan insanların videolarına itibar etmeyin. Rapor paylaşın.

Değil. Yapmamanız gereken bir şey yapıp elle DLL atsanız Windows lisansına 2.000 TL bile vermiş olsanız sorun yaşarsınız.

Evet bana da saçma geldi, eğer yardımcı olabilirseniz sevinirim raporu paylaştım.

Çözüm
Bunları kurun. Elle DLL atamamıştınız değil mi?
Download Visual C++ Redistributable for Visual Studio 2015 from Official Microsoft Download Center
  • Download dedikten sonra hem vc_redist.x64.exe hem de vc_redist.x86.exe dosyasını seçin. Sisteminiz 64 Bit olsa da hem 32 Bit (X86) hem de 64 Bit (X64) sürümü kurmalısınız.

Atmayı denedim ama yüklenme tamamlanmadan hata verdi, izin gerekiyor diye izni verdiğim halde yüklemedi. Tekrardan silip yüklemem gerekir mi uygulamayı bu adımları uygulamadan önce?

Dosya Ekleri

• resim_2021-02-10_173942.png
    resim_2021-02-10_173942.png
    127,9 KB · Görüntüleme: 74
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı